13.03.2024 — 10:47

Турнір з футзалу визначив переможців!

В Летичівській громаді тривають змагання в рамках загальнонаціонального проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Так, на базі Летичівського ліцею №1 відбулися змагання з футзалу серед хлопців, у яких взяли участь команди Летичівських ліцеїв №1, №2, №3, Гречинецької та Вербецької гімназій Летичівської селищної ради.

Футбольні поєдинки були динамічними, захопливими, яскравими. Кожна команда показала злагодженість дій та прагнення до перемоги. Спортсмени демонстрували високу техніку гри, вправність та відмінний спортивний вишкіл.

В підсумку перемогу здобула команда Летичівського ліцею №1. Вона удостоїлася звання «Переможець територіального етапу змагань» і отримала право представляти громаду на районному рівні, отримавши Кубок. Друге місце вибороли футболісти Летичівського ліцею №2, третє місце – у команди Летичівського ліцею №3. Переможці і призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Висловлюємо слова вдячності захисникам та захисницям за можливість проведення спортивних змагань.

В єдності наша міць! Згуртована нація – сильна нація! Разом ми переможемо!