28.11.2016 — 15:46

Меморандум про співпрацю підписано між тергромадами Хмельниччини та муніципалітетами Куявсько-Поморського воєводства

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та голова обласної ради Михайло Загородний зустрілися з членами делегації Куявсько-Поморського воєводства, муніципалітету Хоцень, муніципалітету Барухово, міста Влоцлавек Республіка Польща з метою налагодження співпраці між органами місцевої влади Хмельницької області та Куявсько-Поморсього воєводства в соціально-економічній, освітній, оздоровчий та культурних сферах.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8-009

Звертаючись до гостей голова адміністрації зазначив, що на сьогоднішній день областю реалізується десять Угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво з іноземними країнами. Досить динамічно розвивається співробітництво з регіонами Республіки Польща. Реалізуються дві партнерські угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво із Куявсько-Поморським та Люблінським воєводствами Республіки Польща.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8-012

Також Олександр Олександрович зауважив, що важливим сьогодні є перейняття досвіду Польщі з питань децентралізації та передачі владних повноважень, реформи місцевого самоврядування, європейської інтеграції, а також залучення коштів ЄС.

Влада області постійно та системно працює над покращенням інвестиційної привабливості регіону, створенням сприятливого бізнес-середовища, ефективним залученням місцевих ресурсів у господарський оборот, усебічно сприяє інвесторам, як вітчизняним, так і іноземним. Сьогодні в регіоні реалізуються масштабні інвестиційні проекти, обсяг вкладених іноземних інвестицій становить майже 170 млн. доларів США.

«У непростих соціальних та економічних умовах сучасності важливою складовою, як ніколи, є продуктивні партнерські відносини між регіонами дружніх країн, зокрема Польщі», – наголосив очільник області.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8-008

В свою чергу, представники делегації подякували керівництву області за запрошення відвідати Хмельниччину та поділилися досвідом роботи в питаннях децентралізації.

На завершення зустрічі голова муніципалітету Хоцень Роман Новаковскі та голова муніципалітету Барухово Станіслав Бернард Садовські підписали Меморандум з головами Гуменецької, Лісогринівецької, Новоушицької та Сатанівської об’єднаних територіальних громад про співпрацю між тергромадами Хмельницької області та муніципалітетами Куявсько-Поморського воєводства.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8-015

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8-020

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8-023

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8-025