22.02.2016 — 16:43

Пам’ять про Героя – вічна і жива!

DSC00574Минуло майже два роки, як тисячі українських чоловіків вирушили на Схід України, аби не дати ворогові знищити Батьківщину, роз’єднати націю, убити народ, який віками боровся за незалежність.

Серед тих, кого забрала війна на Сході країни, був житель села Білопіль Шепетівського району Валерій Числюк, який 3 грудня 2015 року трагічно загинув поблизу Маріуполя.

IMG_2012Аби вшанувати подвиг Валерія Числюка та увічнити його пам’ять, 19 лютого у селі Білопіль на приміщенні сільського клубу було відкрито меморіальну Дошку на честь загиблого воїна. На відкриття Дошки зібралися односельчани, керівництво району та села, які разом з мамою Героя Любов’ю Іванівною відкрили меморіальну Дошку. Діти розповідали вірші, у яких висловлювали біль, скорботу та глибоку пошану воїнові. Односельчани, а разом із ними усі українці, висловили щиру подяку матері Валерія за те, що вона виховала Героя, який мужньо віддав своє життя за Батьківщину.

IMG_2003 Біля меморіальної Дошки жителі поклали квіти, запалили свічки та молилися, аби мир, за який власним життям заплатили сотні українських чоловіків, нарешті настав, аби наші діти жили щасливо і знали про війну лише із розповідей дідусів та бабусь.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Валерій Числюк із меморіальної Дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом односельчан, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили у мирній квітучій Україні. Ми ж із Вами повинні подбати, аби Україна знала своїх героїв, знала їхні подвиги та пам’ятала ціну миру.

І. Коханець

За матеріалами Шепетівської РДА