15.11.2019 — 10:38

Відбулися курси підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів, які функціонують більше 2-х років

З 12 по 14 листопада на базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено підвищення кваліфікації прийомних батьтків, батьків-вихователів, з метою посилення їх виховного потенціалу, для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які функціонують більше 2 років.

У навчанні взяло участь 5 сімей з Летичівського, 3 – з Деражнянського, 2 – з Городоцького, 1 – з Волочиського, 1 – з Полонського районів.

Навчання проводили тренери Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи, Наталія Мельник, та провідний фахівець із соціальної роботи, Тетяна Яцух.

До процесу проведення навчання долучилися спеціалісти служби у справах дітей обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, психологи Хмельницького обласного медичного центру психічного здоров’я.

На завершення навчання учасники отримали довідки про проходження підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів.