20.01.2020 — 09:40

Перші старти легкоатлетів Хмельниччини під дахом у 2020 році

11 січня під час виступів у манежі Львівського СКА на Всеукраїнських змаганнях відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики за участю юних спортсменів з 9 областей відзначились вихованці тренера Олександра Краснова з Нетішинської КДЮСШ. Так, Петро Венгерець здобув перемогу у бігу на 600 м  серед юнаків до 13 років з рекордом турніру для вказаної вікової групи-1 хв 37,90 сек, а фінальний забіг на 60 м завершив з другим результатом-8,22 сек. 6 місце у бігу на дистанції 1000 м серед дівчат до 15 років посіла Вікторія Каюмова (3 хв 25,72 сек).

17 cічня хмельничанка Марина Бех-Романчук під час Всеукраїнських змагань з бар’єрного та спринтерського бігу пам’яті заслужених тренерів України Миколи Батруха та Бориса Юшка повторила свій найкращий час у бігу на 60 м (7,45 сек), продемонстрований нею вперше 10 січня на «Різдвяних стартах» у цьому ж манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності. Це вивело її на 2 місце. Наразі Марина сконцентрується на стрибках у довжину, проводячи тренування в рідному манежі Хмельницького ОЦФВУМ, де створені належні умови для якісної підготовки. На 31 січня та 8 лютого заплановані її виступи за кордоном саме в цій стрибковій дисципліні.

18 cічня 18-річна Ярослава Магучіх з Дніпра здобула яскраву перемогу на 21 міжнародному турнірі зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка» у Львові. Подолана нею висота (2,01 м) в манежі Львівського державного університету фізичної культури є кращим результатом сезону у світі, новим юніорським світовим рекордом U-20 у приміщенні, повторенням рекорду України для жінок, який у 2008 році встановила Віта Паламар з Хмельницького. У цьому традиційному міжнародному турнірі взяли участь більшість найсильніших вітчизняних висотників, а також гості з Туреччини та Австрії. А ще були серед них учні Ларисі Калашнік з Ізяслава, котрі у своїх вікових групах посіли такі місця: 3-Вікторія Драч, 2004 р.н. (дівчатаU-18 )-1,50 м; 6-Данило Нестечук, 2004 р.н. (юнаки U-18)-1,70 м; 10-Дмитро Кравець, 1999 р.н.(чоловіки)-2,05 м.

18 січня в чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся в манежі СДЮСШОР «Колос», у бігу на дистанції 800 м хмельничани посіли другі місця: серед чоловіків-Тарас Чукань (1 хв 59,9 сек), серед жінок – Ксенія Потапова (2 хв 21,5 сек).

Вказаних членів збірної команди нашої області тренує Леонід Рибак.