14.02.2020 — 11:33

Відбулося чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи зі сприяння у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Хмельницькій області

13 лютого під головуванням першого заступника голови адміністрації Романа Примуша відбулося чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи зі сприяння у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Хмельницькій області.

Як повідомив представник податкової служби, наразі в області на відпрацюванні не перебуває жодна АЗС.  Нагадаємо, що згідно з  офіційними даними Нафтогазової Асоціації України на 5 лютого 2020 року на території області відсутні нелегальні АЗС. Поряд з цим, відповідними службами проводитиметься системна робота на предмет можливого повторного відкриття вже виявлених нелегальних АЗС. Також проводяться заходи по недопущенню випадків незаконної реалізації пального, в тих місцях, де є ліцензія на його зберігання.

Що стосується питання виявлення незаконних місць випалювання лісу, підпільного видобутку піску та інших корисних копалин, представник Нацполіції доповів, що відповідно до узагальнених списків на території області зареєстровано 66 кар’єрів, з них: 36 – майданчики сипучих матеріалів.

Також в області виявлено 56 об’єктів, які займаються випалюванням деревини. Станом на 13 лютого 2020 року, з них 10 – ведуть незаконну діяльність. Наразі по них також здійснюється процедура перевірки.

За результатами наради, вирішено сформувати мобільну робочу групу до складу якої увійдуть представники екологічної інспекції, податкової служби, управління Держпраці, Нацполіції та інші відповідні органи, до компетенції яких відноситься питання виявлення незаконних місць випалювання лісу, підпільного видобутку піску та інших корисних копалин.