14.02.2020 — 12:44

Учитель року – 2020: відзначено кращих освітян Хмельниччини

13 лютого завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». Кращі з кращих освітян Хмельниччини упродовж кількох днів захищали свої проєкти, виконували тестові завдання з фаху та методики викладання навчальних предметів, проводили майстер-класи, представляли власний досвід, демонстрували практичні навички.

Конкурс об’єднав справді творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми знаннями педагогів, які дарують дітям не лише знання, а й надихають, зацікавлюють та мотивують до інтелектуального й духовного зростання в умовах Нової української школи.

Привітати кращих учителів краю завітали заступник голови адміністрації Оксана Ситницька, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО Віктор Очеретянко, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк та інші поважні гості.

Відтак перемогу в цьому, 25-му за ліком, конкурсі за номінаціями здобули:

Тимофійко Сергій Олегович, учитель Січенецького НВК Дунаєвецької ОТГ («Історія»);

Дякіна Інна Петрівна, вчитель ЗОШ №6 м. Кам’янця-Подільського («Зарубіжна література»);

Цимбал Інна Олександрівна, вчитель Шепетівського НВК №1 («Початкові школа»);

Джуглій Любов Степанівна, вчитель Хмельницького ліцею №17 («Образотворче мистецтво»);

Зима Наталія Володимирівна, вчитель Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею («Хімія»).

Висловлюючи слова вітання, Оксана Ситницька побажала переможцям  успіхів у їхній викладацькій роботі, творчого професійного зростання та завжди досягати омріяної мети. “Нехай сьогоднішня перемога стане для вас ще однією сходинкою до вершин професійної майстерності”, – сказала Оксана Анатоліївна.

Тепер на переможців у квітні чекають фінальні випробування на всеукраїнському рівні, що пройдуть у Львові, Рівному, Дніпрі, Чернівцях і Білій Церкві.