14.05.2020 — 16:47

Відбулася спільна студентська панельна веб-дискусія: “Місце та роль Державного архіву Хмельницької області в міжнародній спільноті архівів Європи”

14 травня відбулася спільна студентська панельна веб-дискусія за участю представників Державного архіву Хмельницької області та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії: “Місце та роль Державного архіву Хмельницької області в міжнародній спільноті архівів Європи”, присвячена Дню Європи в Україні.

Дискусія відбувалася у форматі відооконференції за допомогою платформи ,,ZOOM”. У заході взяло участь 58 осіб ― студенти та викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та архівісти області.

Обговорили специфіку святкування Дня Європи в Україні (за архівними документами) та місце і роль Державного архіву Хмельницької області ― в міжнародній спільноті архівів України та Європи.

До відома: віднедавна Державний архів Хмельницької області за рекомендацією Державної архівної служби України долучився до інтерактивного проєкту Міжнародної ради архівів.

Відсьогодні на інтерактивній мапі Міжнародної ради архівів можна ознайомитися з відомостями про Державний архів Хмельницької області та його офіційним вебпорталом https://www.dahmo.gov.ua/