28.07.2020 — 16:14

Відбувся перший етап Кубку України з плавання

На змаганнях Кубку України з плавання, що проходили 24-25 липня, виступав єдиний представник Хмельниччини – майстер спорту Андрій Коваленко, 2003 року народження, випускник гімназії №1 та відділення плавання обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. У фінальному запливі на 50 м батерфляєм він показав третій результат – 25,08 сек (особистий рекорд – 25,00 cек). Крім того, Андрій посів 6-ті місця тим же стилем на інших дистанціях – 100 м (55,42 сек) та 200 м (2 хв 09,43 сек). Відсутність можливості упродовж двох місяців тренуватись в басейні у зв’язку з карантином завадили цьому талановитому і цілеспрямованому юнакові набути витривалості і увійти до числа призерів в запливах на сто та двісті метрів.

Вітаємо  талановитого юнака та його тренера-наставника Володимира Міщанінова   з хорошим виступом.

На змаганнях свій високий рівень підтвердив найтитулованіший на сьогодні плавець України, заслужений майстер спорту рівненчанин Михайло Романчук,  який впевнено виграв дві дистанції вільним стилем: 200 м – 1 хв 52,42 сек, 400 м – 3 хв 53,68 сек. Обоє напередодні стартів у Дніпрі тренувались у 25-метровому басейні Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Зазначимо, що призери світових і європейських чемпіонатів Михайло Романчук та його дружина – легкоатлетка Марина Бех-Романчук з Хмельницького є олімпійськими надіями України на Ігри в Токіо.