07.10.2020 — 11:13

Хмельниччина успішно виконала завдання по податкових надходженнях до бюджету з плюсом у 300 мільйонів гривень

Як повідомили у Головному управління ДПС у Хмельницькій області, за результатами роботи протягом дев’яти місяців 2020 року платниками податків перераховано до бюджетів усіх рівнів 8,7 мільярда гривень податкових платежів.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року бюджетні відрахування зросли на 740 мільйонів гривень. Додаткові надходження склали 313 мільйонів гривень. Забезпечено збір до державної і місцевої скарбниці за усіма бюджетоформуючими податками.

Показовим є результат роботи у вересні цього року. Зокрема, за його підсумками до дохідної частини державного бюджету додатково надійшло 77 мільйонів гривень, місцеві бюджети отримали плюс до завдання 100 мільйонів гривень. На 101 відсоток забезпечено виконання завдання з єдиного внеску, а в цілому сума надходжень протягом місяця з ЄСВ склала понад півмільярда гривень.

Позитивна динаміка податкових надходжень – це у першу чергу заслуга бізнесу, який сплачує податки і робить реальний конкретний внесок у розвиток області і країни. Сприяє цьому активна співпраця податкової служби з владою і громадою. Зокрема, з обласною державною адміністрацією, об‘єднаними територіальними громадами та бізнес-асоціаціями. Також позитивний результат наповнення бюджету досягається ефективним онлайн спілкуванням з підприємницькою спільнотою на предмет роз’яснення податкових новацій, процесу реєстрації податкових накладних та інших важливих питань для розвитку бізнесу, – коментують результати роботи у податковій службі Хмельниччини.

У нинішніх умовах пріоритетом податкової служби є наповнення бюджету, що забезпечується сучасним сервісним обслуговуванням бізнесу, активною протидією спробам мінімізації оподаткування через певні ризики та схеми, а також «відбілюванням» ринку праці.

Податкова служба сподівається на подальшу плідну співпрацю з бізнесом, яка генеруватиме бюджетний процес та соціально-економічний розвиток.

ГУ ДПС у Хмельницькій області