19.10.2020 — 09:19

Громада Ізяславщини долучилась до загальнодержавної екологічної акції «1 мільйон дерев за 24 години»

Лісівниками України ініційовано проведення 17 жовтня загальнодержавної екологічної акції «1 мільйон дерев за 24 години». До цього дня  держлісгоспи України провели підготовку площ, котрі потребують заліснення. Висаджування 1 млн. дерев в Україні – це частина глобальної ініціативи з висаджування дерев у 100 країнах світу.

21 березня 2020 року в рамках екопроєкту «Озеленення України» по всій країні було заплановано висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу і тим самим встановити рекорд України. Проте через карантин акцію було перенесено на осінь. Це всеукраїнська акція, організована за спільної ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Благодійної організації «Озеленення України».

Представники Ізяславщини також 17 жовтня цього року долучились до її проведення на землях лісового фонду державного підприємства «Ізяславське лісове господарство». Місцем проведення акції  було визначено  у 9 кварталі, виділ 17.3, площею 2.1 га Михельського лісництва.

До посадки дерев, а саме саджанців ялини європейської  та модрини японської, крім працівників  ДП «Ізяславський лісгосп», долучились ветерани підприємства, колектив Національного природного парку «Мале Полісся», члени учнівського лісництва «Паросток» Михлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівники Ізяславської районної державної адміністрації, районної ради, міської рад, низки інших установ та члени ряду громадських організацій району.

В результаті проведення акції на теренах земель лісового фонду Ізяславщини було висаджено 8500 саджанців модрини японської та ялини європейської.

При підготовці інформації використано матеріали ДП «Ізяславське лісове господарство»