06.11.2020 — 16:29

Хмельничани стали переможцями в Україні з хореографії

У жовтні 2020 року у місті Запоріжжі Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Позашкільним навчальним закладом «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької області у дистанційному форматі було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії «Натхнення Хортиці».

Участь у заході взяли понад 30 хореографічних колективів з десяти регіонів України. За умовами конкурсу учасники подавали два номери відео виступів колективів: народний танець будь-якої країни світу та народний танець регіону, у якому мешкають учасники фестивалю. До заходу активно долучились і вихованці Хмельницької області.

Найвищі нагороди Гран-Прі конкурсу вибороли Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (керівник Іван Гуреєв) та Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Горличка» Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Дмитро Назаренко).

Також, призові місця отримали й інші учасники із міст Кам’янця-Подільського, Нетішина, Старокостянтинова, Хмельницького, Шепетівки. Усього хореографічні колективи області здобули 2-Гран-Прі, 2-І, 1-ІІ, 3-ІІІ місця. Це найкращий результат серед областей.

Вітаємо переможців! Пишаємось нашими вихованцями!