07.12.2020 — 09:51

Бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка – учасник програми “Діти культури”

Впродовж багатьох років Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка працює у напрямку створення найкращих умов для дітей, зокрема, і дітей з інвалідністю, заради їх творчого розвитку, здійснення мрій та пізнання світу у всіх його прекрасних проявах.  Для цього працівники закладу шукають нові формати та втілюють креативні ідеї. Цього року бібліотека є учасником програми від Українського культурного фонду “Діти культури” і стала однією із 50 команд-переможців І етапу конкурсу.

На конкурс УКФ бібліотекарі представили проєкт “Творчий курс “Мистецький скарб Подільського краю”. Курс створений для відродження народного декоративно-прикладного мистецтва та спрямований на творчий розвиток дітей. У команди досить амбітна, але дуже гарна мета − відтворити подільський розпис та перетворити його на туристичну родзинку краю. Разом із художницею з подільського розпису Оксаною Цимбалюк працівники бібліотеки знайомитимуть учасників курсу з подільським розписом, історією рідного Поділля, навчатимуть їх малювати. Одне із важливих завдань курсу − створення для дітей з інвалідністю мистецького простору, у якому б вони мали змогу розвинути мистецькі здібності та соціалізуватися.  Щоб реалізувати задумане, команда проєкту має пройти ІІ етап конкурсу – зібрати на платформі “Велика ідея” майже 75 тисяч гривень.

Колектив бібліотеки щиро сподівається, що усі, хто читають цю публікацію, розуміють важливість реалізації ідеї та хочуть разом з юними учасниками проєкту розмалювати світ яскравими барвами, стануть доброчинцями проєкту.

Зробити це досить просто!

Перейдіть за посиланням і зробіть невеликий внесок:

Творчий курс “Мистецький скарб Подільського краю”