15.03.2021 — 11:10

Скороходи з Хмельниччини впевнено крокують до Олімпіади

Провідні легкоатлети України, перебуваючи на тривалих навчально- тренувальних зборах в Туреччині, приймають участь в контрольних стартах, перевіряючи ефективність підготовчої роботи до головного змагання  року –Олімпійських ігор в Японії.

Так, під час відкритого чемпіонату Туреччини зі спортивної ходьби в Анталії відзначилися і наші земляки. На дистанції 20 км Саліх Коркмаз переміг з рекордом Туреччини-1 год 18 хв 42 сек. Високий темп господаря чемпіонату підтримали й українці. Майстер спорту міжнародного класу Едуард Забуженко підтвердив олімпійський норматив і фінішував другим з надзвичайно високим результатом – 1 год 19 хв 29 сек. Вихованець Хмельницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи (перший тренер Олена Лещенко) поліпшив особистий рекорд більше, ніж на хвилину. Востаннє вітчизняні легкоатлети ходили швидше ще у 2014 році. До цього найкращий  часовий показник у кар’єрі Едуарда був 1 год 20 хв 46 сек, продемонстрований рік тому в Івано-Франківську. Третє місце посів броварчанин Іван Лосєв, який виконав норматив на Олімпійські ігри.