31.03.2021 — 10:17

В ОДА відбулась селекторна нарада з питань призову на строкову військову службу

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна відбулась селекторна  нарада щодо проведення весняної призовної кампанії.

До розмови долучилися міські голови, голови територіальних громад області, представники Хмельницького обласного військового комісаріату та військових комісарів районних і міських комісаріатів області, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій Мартинюк та представники Національної поліції.

Військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Костянтин Радченко поінформував присутніх про стан готовності військових комісаріатів та призовних комісій до проведення заходів призову.

З квітня по червень 2021 року, відповідно до Указу Президента України, розпочинається черговий призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 230-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсяги видатків для проведення призову у квітні-травні 2021 року» для Хмельницької області планове завдання по призову громадян України на строкову військову службу визначено в кількості 589 чоловік.

Підводячи підсумки наради, перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін наголосив на важливості та необхідності виконання завдань визначених Указом Президента України та розпорядженням Кабінету Міністрів України.