01.06.2021 — 11:01

Професійне самовизначення учнівської молоді – один із напрямків роботи Хмельницької обласної служби зайнятості

Фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості значну увагу приділяють проведенню профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю. Адже подібні заходи направлені на професійне самовизначення молоді, формування свідомого підходу до майбутнього професійного вибору, заохочення молоді до отримання професій, які актуальні на ринку праці.

За останні роки чимало зроблено в цьому напрямку. Обласна служба зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки ОДА, соціальними партнерами провели низку профорієнтаційних заходів для молоді, яка навчається в закладах різних типів. Серед них найбільш розповсюдженими є профінформаційні (уроки) семінари та інформаційні вебінари, економічні екскурсії, Дні кар’єри, інтерактивні заходи та різноманітні профорієнтаційні конкурси. З початку року проведено понад 200 різноманітних профорієнтаційних заходів, в яких взяли участь більше 4,6 тис. учнівської молоді.

При Хмельницькому обласному центрі зайнятості, Хмельницькому та Кам’янець-Подільському міських центрах зайнятості створено молодіжні студії  кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz» для роботи з учнівською та студентською молоддю. У  2021 році в студії проведено 42 заняття в яких   взяли участь 638 осіб.

Протягом березня – квітня 2021 року  проводився обласний  заочний конкурс  плакатів «Моє родинне дерево професій» серед учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області. У фіналі було представлено 23 роботи, з них шість робіт зайняли призові місця.

Тож долучайтеся до наших заходів та знайомтеся із безмежним світом професій разом з Хмельницькою обласною службою зайнятості.

Хмельницький обласний центр зайнятості