15.06.2021 — 13:09

Команда ХАЕС виборола бронзу веломарафону «100 ВЕЛОwatt»  

12 червня у Вараші (Рівненська область) відбувся V ювілейний веломарафон «100 ВЕЛОwatt», який цьогоріч зібрав близько 300 спортсменів та аматорів з різних куточків України та з-за кордону. Серед них і команда Хмельницької АЕС у складі капітана команди, інструктора навчально-тренувального центру Вікторії Васільєвої, інженера цеху теплової автоматики та вимірювань Олександри Жебель, інженера служби фізичного захисту Олега Гея, провідного інженера реакторного цеху Миколи Жебеля, оператора комунального господарства Наталії Карпенко, слюсаря енергоремонтного підприємства Василя Кочегарова, провідного інженера управління реактором Ігоря Оксюти, водія транспортного цеху Андрія Романюка, інженера реакторного цеху Артема Струса та інженера електроцеху Андрія Шерстюка.

Організаторами масштабного спортивного заходу виступили Рівненська АЕС, Організація молоді ППО підприємства за підтримки профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом», партнерів та спонсорів.

Траса веломарафону розпочалася на пристанційній площі РАЕС. Шлях був різноманітним та мальовничим, однак, не легким. Проїхавши 100 кілометрів дистанції, спортсмени фінішували на території «Білого озера».

За результатами велозмагань команда Хмельницької АЕС здобула почесне третє місце, в категорії «Жінки 35+» Вікторія Васільєва виборола золото, тоді як Олександра Жебель – бронзу. У абсолюті серед жінок третє місце дісталося нетішинці Марії Харитоненко.