Новини

03.04.2018 — 15:36
Розпочався процес передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність ОТГ

До 01 грудня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області планується передати орієнтовно 95,8 тис га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність 39 об’єднаним територіальним громадам.
Вже підготовлено до передачі 4 об’єднаним територіальним громадам в комунальну власність 2279,9 га земель сільськогосподарського призначення державної власності. З них Вовковинецькій ОТГ Деражнянського району – 796,8 га, Колибаївській ОТГ Кам’янець-Подільського району – 584,2 га, Крупецькій ОТГ Славутського району – 98 га, Олешинській ОТГ Хмельницького району – 800,9 га.

03.04.2018 — 15:20
05 квітня о 10.00 год в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області відбудеться урочисте вручення наказів про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Вовковинецькій, Колибаївській, Крупецькій та Олешинській об’єднаним територіальним громадам

05 квітня о 10.00 год в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області відбудеться урочисте вручення наказів про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Вовковинецькій, Колибаївській, Крупецькій та Олешинській  об’єднаним територіальним громадам. Поділитись —

03.04.2018 — 14:35
Волонтери Ізяславщини вирушили в поїздку на схід України із Великодніми подарунками для захисників країни

1 квітня, напередодні прийдешніх Великодніх свят, волонтери Ізяславського району вирушили у свою чергову поїздку із доставкою Великодніх гостинців та матеріальної допомоги військовикам, що стоять захисниками свободи, незалежності та територіальної цілісності України на сході нашої держави.

03.04.2018 — 11:46
Перелік анульованих Мінприроди ліцензій на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

Міністрество екології та природних ресурсів України з метою запобігання порушення  законодавства у сфері поводження з небезпечними відходами, інформує стосовно суб’єктів господарювання, відносно яких Мінприроди було прийнято наказ про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами. Перелік Поділитись —

03.04.2018 — 11:20
Увага! Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» (далі – Програма РЄ) та ГO «Інтерньюз-Україна». Мета конкурсу — підвищити рівень обізнаності людей про реформу та урізноманітнити мотиваційні ресурси для журналістів регіонального […]

03.04.2018 — 10:38
Цілеспрямована підготовка та самовіддача спортсменів – гарантія високі результати

Добіг кінця за вкрай несприятливих погодних умов перший у цьому році зимовий чемпіонат України з велоспорту маунтенбайк. Від спортсменів знадобилися неабиякі фізичні та моральні зусилля для подолання дистанцій під постійним проливним дощем та на розмитих гірських трасах, прокладених у лісі масиву Шахти біля Ужгорода. Цьогоріч до Закарпаття прибула найбільша кількість команд для боротьби за медалі.

03.04.2018 — 10:09
Всеукраїнський профорієнтаційний проект «Місто професій»

З метою ознайомлення дітей зі світом професій у форматі ділової гри у м. Хмельницькому (сквер ім.Т.Г.Шевченка), 20 травня 2018 року відбудеться всеукраїнський широкомасштабний профорієнтаційний проект «Місто професій».

03.04.2018 — 10:07
Твори учениць мистецьких шкіл Хмельниччини вибороли відзнаки на Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості

15 березня у м.Києві відбувся ІV етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого пам’яті Тараса Шевченка – людини, творчість якої є визначною для нашої нації та знаною на весь світ.  Цей  конкурс впродовж багатьох років  сприяє виявленню і державній підтримці майбутньої плеяди  юних митців, майбутніх художників.

03.04.2018 — 09:53
Делегація від Хмельниччини у Литві переймала досвід роботи адресного реєстру пацієнтів

Міністерство закордонних справ Литовської Республіки в рамках «Програми розвитку співробітництва та сприяння демократії за 2017 рік», що відповідає напрямам політики розвитку та співробітництва на 2017-2019 роки Литовської Республіки, впроваджує практику зміцнення адміністративного та інституційного потенціалу з метою сприяння здійсненню реформ, пов’язаних з Угодою про Асоціацію, підписаною між Європейським Союзом та Україною.

03.04.2018 — 09:39
Створено новий дорадчий орган при Уповноваженому президента України з прав дитини

У м. Київ відбулися перші установчі збори Національної дитячої ради – дорадчого органу при Уповноваженому президента України з прав дитини Миколи Кулеби.  З кожного регіону України приїхали лідери учнівського самоврядування та випускники інтернатних закладів для того, щоб сформувати механізми участі дітей у прийнятті рішень.