Новини

25.04.2018 — 16:41
XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

З 6 по 8 листопада 2018 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр». У форматі Форуму: • Галузева експозиція […]

25.04.2018 — 16:29
Збудований «з нуля» енергоефективний ЦНАП відкрився у Полонській ОТГ

Сьогодні, 25 квітня, у Полонській об’єднаній територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди відкриття Центру адміністративних послуг. До створення Центру долучилися українські та шведські експерти Програми “U-LEAD з Європою”, які надали допомогу в інституційному створенні ЦНАП, інтер’єру приміщення, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

25.04.2018 — 14:48
26 квітня о 10-30 у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати відбудеться урочисте відкриття пересувної виставки “Формула безпеки Україна-НАТО”, присвяченої 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО

Запрошуємо​ ​взяти участь в урочистому відкритті пересувної виставки “Формула безпеки Україна-НАТО”, присвяченої 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, яке відбудеться 26 квітня о 10-30 у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати. Виставка охоплює також питання співробітництва України з НАТО у різних сферах​.​   У церемонії відкриття візьмуть участь Директор Центру інформації та документації […]

25.04.2018 — 14:47
Хмельницька область: розпочались тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ХАЕС

25 квітня на Хмельниччині за участю керівництва ДСНС та Хмельницької обласної державної адміністрації стартували масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та її ланок у разі виникнення радіаційної аварії на Хмельницькій АЕС.

25.04.2018 — 14:30
В облдержадміністрації вітали обласних стипендіатів

Вже стало чудовою традицію відзначати здобутки творчої молоді, яка заявляє про себе авторитетними досягненнями, надзвичайно обдарованих дітей та провідних митців, які створюють високомайстерні, довершені твори. Саме сьогодні в облдержадміністрації відбулося вручення свідоцтв про присудження персональних стипендій для обдарованих дітей, творчої молоді та митців області.

25.04.2018 — 12:36
Чорнобиль – довгий слід трагедії

32 роки тому – 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.
Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.
Сьогодні заступник голови адміністрації Олег Гуменний, голова обласної ради Михайло Загородний, міський голова Олександр Симчишин, керівники силових структур області, представники громадських організацій, духовенство та мешканці міста вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів поклавши квіти до пам’ятника “Героям Чорнобиля-пожежникам” та запалили свічку пам’яті в Каплиці Неопалимої Купини.

25.04.2018 — 11:32
Представникам ОТГ розповіли про порядок підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР та субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ

24 квітня представниками обласного центру розвитку місцевого самоврядування програми “U-LEAD” з Європою проведено семінар з метою підвищення якості підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.

До участі у семінарі були запрошенні заступник голови адміністрації Олег Гуменний та представники об’єднаних територіальних громад області, які відповідають за розроблення проектів.

25.04.2018 — 10:12
За півтора роки в Україні створено 367 опорних шкіл, – Геннадій Зубко

Реформа децентралізації показує наочний результат, зокрема і в сфері освіти. Сьогодні ми маємо декілька основних блоків завдань. Це розбудова мережі опорних шкіл, запровадження з 1 вересня у всіх школах Нової української школи з одночасною розбудовою Нового освітнього простору та інклюзивне навчання.

25.04.2018 — 09:18
Управління Держпраці: працівники бібліотеки дізналися більше про безпечні умови праці

Начальник відділу АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області Вадим Франко роз’яснив працівникам Правила охорони праці для працівників бібліотек. Звернув увагу на загальні вимоги безпечного використання територій, будівель, споруд та інженерних мереж бібліотек.  Наголосив на вимогах безпечної експлуатації систем освітлення та електрообладнання, безпечному використанні систем вентиляції та кондиціонування повітря, системи пиловидалення, вимогах безпеки при водозабезпеченні, перебуванні в читальному залі, використання каталогів, безпечному використані комп’ютерних залів.