Новини

14.06.2019 — 17:35
Відкриті дані міст: вже 9 українських міст приєдналися до Міжнародної хартії відкритих даних

Наразі дев’ять українських міст приєдналися до Міжнародної хартії відкритих даних – Львів, Вінниця, Дніпро, Дрогобич та Чернівці – у 2017 році, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль та Хмельницький – у 2019 році.

14.06.2019 — 13:16
Хмельниччину з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич

У рамках візиту Лілія Гриневич зустрілася з керівництвом області. Учасники зустрічі обговорили питання подальшого впровадження освітньої реформи в Україні. Разом з тим, проаналізували питання, які стосуються системи професійно-технічної освіти та впровадження Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах області.
В продовження візиту, Міністр освіти і науки відвідала Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг». Високопосадовець оглянула виробничі кімнати, де безпосередньо студенти навчаються швейній справі та поспілкувалася з колективом закладу щодо актуальних питань галузі освіти.

14.06.2019 — 12:27
Хмельницьким спортсменам-стрілкам придбали нову форму

Днями в офісі відділення НОК України в Хмельницькій області відбулася зустріч  керівників закладу з перспективними представниками кульової стрільби краю.

14.06.2019 — 12:17
Надзвичайний та Повноважний  Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк презентувала подолянам мистецтво австралійських аборигенів

У Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки «Старі майстри: видатні австралійські художники, що малювали на корі». Пересувна виставка аборигенного мистецтва, яку представляє Посольство Австралії в Україні, ініційована  Міністерством закордонних справ і торгівлі Австралії та Національним музеєм Австралії. Вона допомагає зрозуміти утаємничене та доторкнутись до скарбів корінного населення цієї країни. На відкриття  мистецького проекту особисто завітала Надзвичайний та Повноважний Посол Австралії в Україні пані Меліса О’Рурк. 

14.06.2019 — 10:03
В дитячому таборі «Чайка» працював мобільний консультаційний пункт

12 червня в рамках роботи мобільного консультаційного пункту спеціалісти Хмельницького обласного та Хмельницького міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, побували у позаміському дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Чайка» Хмельницької міської ради (с. Головчинці Летичівського району).