Новини

26.06.2019 — 23:33
З початку року борг по заробітній платі в області зменшився на 6,75 млн.грн.

Сьогодні в облдержадміністрації  відбулося чергове засідання комісії з питань виплати заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Провела його заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина. До участі в роботі долучилися представники структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів влади, прокуратури, районних державних адміністрацій, окремих підприємств, що мають заборгованість по виплаті заробітної плати. 

26.06.2019 — 21:14
В Україні стартувало широкомасштабне загальнонаціональне дослідження поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань STEPS

Дослідження STEPS дозволяє оцінити загальний стан здоров’я учасників по декількох показниках та визначити, які несприятливі  фактори впливають на здоров’я. У всьому світі більше 130 країн хоча б один раз брали участь в дослідженні STEPS. У деяких країнах дослідження STEPS проводилося неодноразово, в Україні проводиться вперше.

26.06.2019 — 18:44
Оголошено конкурс на заміщення посади директора Державного історико – культурного заповідника “Межибіж”

Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора Державного історико – культурного заповідника “Межибіж” (Хмельницька область, Летичівський район, смт. Меджибіж).

26.06.2019 — 18:09
Світлана Павлишина привітала випускників двох вищих навчальних закладів області

Сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів у Хмельницькому університеті управління і права імені Леоніда Юзькова та гуманітарно-педагогічній академії – двох провідних вищих навчальних закладах обласної комунальної власності.

26.06.2019 — 15:36
Оголошено добір кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Державного історико – культурного заповідника “Межибіж”

Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації оголосило конкурс на заміщення посади директора Державного історико – культурного заповідника “Межибіж”.

26.06.2019 — 14:35
Подільські плавці демонструють хороші результати    

Поїздка до Харкова виправдала прогнози та сподівання наставників відділення плавання Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. На Літньому  чемпіонаті України серед юніорів 2003 року народження та молодших збірна Хмельниччини посіла 4 місце серед областей другої групи. А Андрій Коваленко здобув одну золоту та дві срібні нагороди.

26.06.2019 — 10:22
На колегії облдержадміністрації розглянули стан реалізації державної молодіжної політики в області

З метою ефективної реалізації державної молодіжної політики на Хмельниччині сесія обласної ради затвердила обласну цільову соціальну Програму “Молодь Хмельниччини” на 2016-2020 роки. Стан виконання Програми у 2018 році обговорили 25 червня на розширеному засіданні колегії, яке провів т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.