Новини

16.02.2021 — 19:16
Сергій Гамалій: Правоохоронні органи докладають значних зусиль для реагування на ситуацію в області

Сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Гамалій взяв участь  у координаційній нараді керівників правоохоронних органів регіону, що відбулася в Хмельницькій обласній прокуратурі під головуванням очільника відомства Олексія Олійника. Учасники наради обговорили стан попередження та протидії злочинності.

16.02.2021 — 17:57
На Хмельниччині пропонують відкрити сучасний центр крові

Популяризація донорства, забезпечення лікувальних закладів донорською кров’ю, її компонентами та імунобіологічними препаратами на основі крові, ефективний контроль за їх якістю та безпечністю – це одні із тих питань, які так чи інакше впливають на роботу усіх лікувальних закладів, оскільки від них залежить можливість не лише надання якісних медичних послуг, а й порятунок життя пацієнтів. Саме тому обласна влада приділяє цим питанням значну увагу та вживає заходів, аби  в області забезпечення донорською кров’ю та її компонентами здійснювалося на належному рівні.

16.02.2021 — 17:53
Підведено підсумки роботи у сфері цивільного захисту області за 2020 рік

Сьогодні під керівництвом голови адміністрації Сергія Гамалія відбулася нарада керівного складу цивільного захисту області з підбиття підсумків роботи у 2020 році та визначення завдань на 2021 рік.
До участі в нараді долучилися перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін, начальник ГУ ДСНС в області Едуард Братко, начальники цивільного захисту районів та територіальних громад – голови райдержадміністрацій та міських, селищних, сільських рад, начальники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, голови територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів ОДА, керівний склад Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області та інші запрошені.

16.02.2021 — 17:10
Відбувся круглий стіл з питань підтримки та розвитку підприємництва

Сьогодні перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін взяв участь у засіданні круглого столу щодо реалізації на регіональному рівні державної політики з питань розвитку та фінансової підтримки підприємництва.

16.02.2021 — 15:54
В.Юр’єв: Усі заклади недержавної форми власності, що надають соціальні послуги, мають бути приведені у відповідність до існуючих норм

“Усі заклади недержавної форми власності, що надають соціальні послуги, мають бути приведені у відповідність до існуючих норм, іншого шляху ми не маємо,”- на цьому наголосив сьогодні заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв, розпочинаючи чергове засідання робочої групи при ОДА з питання виявлення та перевірок надавачів соціальних послуг недержавного сектору, що створена за дорученням голови ОДА Сергія Гамалія.

16.02.2021 — 15:54
Кам’янчанка – призерка міжнародних легкоатлетичних змагань

13 лютого у Софії відбувся 5 юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні за участю спортсменів 2002 року народження і молодших з 16 країн. Національні збірні виставили різну кількість учасників, серед яких прибули і 16 представників з України.

16.02.2021 — 15:52
Парламент готується прийняти законопроєкт про енергоефективність

Парламент готується прийняти законопроєкт про енергоефективність. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» повідомив народний депутат України, голова підкомітету ВРУ з питань енергозбереження та енергоефективності Сергій Нагорняк.

16.02.2021 — 15:40
Сергій Гамалій вручив рятувальникам Хмельниччини нагороди

Сьогодні під керівництвом голови адміністрації Сергія Гамалія проведено нараду керівного складу цивільного захисту області з підбиття підсумків роботи у 2020 році та визначення завдань на 2021 рік. Перед початком засідання голова адміністрації вручив рятувальникам Хмельниччини нагороди.

16.02.2021 — 15:22
Наші спортсменки показали гарні результати на міжнародних змаганнях з маунтенбайку у Туреччині

У минулі вихідні в Туреччині троє спортсменок області у складі збірної команди України розпочали сезон, взявши участь у двох міжнародних змаганнях з олімпійського крос-кантрі. Гонці другого класу – Incekum Velo Alanya MTB Cup та гонці першого класу – Theodora Velo Alanya MTB Cup. Траси були прокладені в парках на узбержжі Середземного моря зі складним рельєфом та кам’янистим покриттям. Географія учасників цьогоріч значно розширилась, 13 країн, включаючи традиційно сильні в цьому виді Бельгію, Францію та Швейцарію. З-за океану прибули представники Республіки Чилі.

16.02.2021 — 14:52
Плідна співпраця із іноземною делегацією

В продовження робочої наради, яка відбулась 09 лютого 2021 року в облдержадміністрації, щодо розроблення Регіонального плану управління відходами у Хмельницькій області до 2030 року, учасники іноземної делегації (компанія «Seureca») спільно із представниками Департаменту природних ресурсів та екології ОДА протягом тижня відвідали та поспілкувались із представниками органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій та комунальних підприємств у сфері поводження з відходами.