Новини

23.08.2021 — 14:42
В ОДА підписали Меморандум про співробітництво у сфері залізничного транспорту

Питання налагодження залізничного сполучення між населеними пунктами області на сьогодні є дуже актуальним, оскільки цей вид транспорту дозволяє швидко, зручно та недорого подорожувати. Вже тривалий час мешканці громад області піднімали питання щодо відсутності приміського залізничного сполучення з Кам’янцем-Подільським. З ініціативи голови ОДА Сергія Гамалія відбулися переговори з керівництвом Південно-Західної залізниці з метою вирішення цієї проблеми.

23.08.2021 — 12:00
Сергій Гамалій: Наш стяг – це утвердження нашої українськості!

Традиційно 23 серпня українці в усіх куточках світу вшановують один із найважливіших і найдорожчих серцю кожного символ України –  Державний Прапор. Цьогоріч святкування набуло неабиякого масштабу,  адже державні стяги  замайоріли на найвищих флагштоках у кожній області країни.

23.08.2021 — 11:26
На Черкащині Президент узяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного прапора: Ми разом піднімаємо прапор і маємо піднімати Україну – тільки разом і тільки вгору

Президент України Володимир Зеленський узяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного прапора. Вони відбулися в селі Мар’янівка Черкаської області, де спеціально до 30-річчя незалежності нашої держави був створений арт-комплекс «Географічний центр – серце України».