Новини

21.07.2022 — 16:42
Аграрії Хмельниччини продовжують збір зернових культур нового врожаю

Як повідомляють в управлінні розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОВА, підприємства агропромислового комплексу області вступили в активну фазу жнив ранніх зернових культур.
Станом на 21 липня поточного року агроформування Хмельниччини продовжують комплекс збиральних робіт. Всього в області підлягає до збирання 323 тис га ранніх зернових культур та 80 тис га ріпаку.

21.07.2022 — 16:10
Хмельницька ОВА налагоджує співпрацю з представниками ООН в Україні

Створення комфортних умов проживання та забезпечення гуманітарною допомогою переселенців є одним із пріоритетів в роботі обласної влади. На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час зустрічі з представниками ключових кластерів та агенцій ООН, які працюють у Хмельницькій та Житомирській областях. Розмова була присвячена можливим напрямкам подальшої співпраці між регіональним представництвом ООН та Хмельниччиною.

21.07.2022 — 15:33
Володимир Юр’єв: Школа – територія безпеки

Школа має бути територією безпеки. Саме таким був головний меседж сьогоднішньої наради з представниками територіальних громад області, яку провів заступник голови ОДА Володимир Юр’єв. Основне питання наради – підготовка закладів освіти області до початку нового навчального року.

21.07.2022 — 11:37
Перша леді Польщі направила на Хмельниччину гуманітарну допомогу

Майже 16 тонн різноманітного гуманітарного вантажу в чергове надійшло на Хмельниччину із сусідньої Польщі. 19 палет із продуктами харчування, 3 генератори та інші технічні засоби були доставлені до гуманітарного хабу при Хмельницькій ОВА, де пізніше їх буде розподілено відповідно до потреб внутрішньо переміщених та постраждалих від війни осіб. Цей вантаж був зібраний та доставлений за сприяння дружини Президента Республіки Польща – Агати Корнгаузер-Дуди, яка нещодавно з робочим візитом відвідала нашу область.

21.07.2022 — 10:12
Продовжуємо підтримувати наших захисників

148 день наші мужні захисники та захисниці боронять Україну від російської навали. І сьогодні кожен українець на своєму місці: на фронті і в тилу працює задля однієї мети – Перемоги.