Новини

31.08.2022 — 15:33
Гід з держпослуг для міжнародної підтримки

Увесь цивілізований світ підтримує нашу країну. Наше завдання — продовжувати його залучати до підтримки. Усім, хто планує займатися організацією міжнародної підтримки або допомагати іноземцям в Україні, рекомендуємо звернути увагу на актуальні держпослуги на Гіді.

31.08.2022 — 11:24
Фонд держмайна оголосив перші приватизаційні аукціони

Фонд держмайна України оголосив перші приватизаційні аукціони вересня. Нагадаємо, що з вересня Уряд відновлює приватизацію підприємств державної власності, що була призупинена на період воєнного стану та розблокована з ухваленням законопроекту №7451.

31.08.2022 — 10:50
15 медзакладів Хмельниччини потраплять до спроможної мережі

В рамках реформи буде суттєво змінено маршрут пацієнта. Зокрема, найпростіші захворювання лікуватимуться якомога ближче до пацієнта, в загальних лікарнях. У разі більш складних проблем зі здоровʼям — пацієнт потраплятиме у кластерні та надкластерні лікарні, які надаватимуть високоспеціалізовані послуги.

31.08.2022 — 10:20
Освіта Хмельниччини в період війни: освітяни зібрались на обласну щорічну конференцію

30 серпня в обласному центрі відбулась щорічна освітня конференція: «Освіта Хмельниччини в період війни: працюємо для перемоги» для керівників місцевих органів управління освітою, закладів освіти обласної комунальної власності. Участь в роботі освітнього форуму взяли начальник ОВА Сергій Гамалій та його заступник Володимир Юр’єв.

31.08.2022 — 10:03
Нафтогаз: Своєчасна оплата за спожитий газ вкрай важлива для повноцінного функціонування критично важливої інфраструктури

Клієнтський портфель у Хмельницькій області нараховує 440 тис домогосподарств. За перше півріччя 2022 року мешканці регіону спожили понад 32 млн куб. м. газу від ГК «Нафтогаз України». Наразі, мешканці Хмельницької області мають значну заборгованість перед ТОВ “ГК “Нафтогаз України” у розмірі 103 млн гривень.

31.08.2022 — 08:43
Україна буде повноправним членом ЄС і вже найближча з Європою, ніж будь-коли – звернення Президента Володимира Зеленського

Верховна Рада попрацювала доволі результативно і, зокрема, підтримала декілька важливих законів та ратифікацій, що наближають нас до Європейського Союзу. Хоч би як було складно – і навіть в умовах такої війни – ми крок за кроком рухаємося до повноправного членства в ЄС.

30.08.2022 — 15:11
ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала для вас більше тисячі пропозицій роботи від працедавців Хмельниччини.

30.08.2022 — 14:36
Понад половина закладів освіти Хмельниччини готові до очного формату навчання

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій, його заступник Володимир Юр’єв та директорка Департаменту освіти, науки, молоді і спорту ОВА Дарія Басюк розповіли про підготовку закладів освіти області до нового навчального року та основні проблемні питання, з якими цьогоріч стикнулися представники влади та освітяни перед початком навчання.

30.08.2022 — 13:49
На Хмельниччину прибув медичний гуманітарний вантаж з Німеччини

Сьогодні до гуманітарного хабу при ОВА прибув благодійний вантаж з медичними засобами з Німеччини, доставка якого в нашу область стала можливою завдяки Віталію Завадському, аграрію з Кам’янеччини. Доправила його в Україну власним транспортом ГО “Кам’янець-Подільський “Ратуша”.

30.08.2022 — 10:53
До уваги експортоорієнтованих підприємств! 9 вересня о 9.30 відбудеться круглий стіл на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку»

9 вересня 2022 року у м. Хмельницький відбудеться круглий стіл на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку», який проводиться Експортно-кредитним агентством (ЕКА) у партнерстві з Хмельницькою обласною військовою адміністрацією за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Початок заходу о 9:30 год. Під час заходу запланована презентація експертами Експортно-кредитного агентства актуальних інструментів фінансової підтримки […]