Новини

13.02.2024 — 20:22
Ми створюємо для України принципово нову систему безпекових відносин із провідними державами світу – звернення Президента Володимира Зеленського

Перше – фронт, і зокрема Авдіївка, Купʼянськ, Лиман. Максимум уваги, максимум підтримки. Головком Сирський, міністр оборони Умєров зараз на місцях, саме там, на фронті, увесь день. Обʼїхали сьогодні всі гарячі точки фронту. Доповіли щодо ситуації. Розв’язують наявні проблеми – комплектація підрозділів, зміцнення, управління. Буде посилення дронами, РЕБ, командні позиції будуть теж зміцнені. Пізніше буде докладна доповідь.

13.02.2024 — 14:40
На Летичівщині стартував ІІ етап проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Нещодавно в Україні стартував ІІ етап проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», у якому Хмельниччина бере активну участь. Відтак, на базі Летичівського ліцею №3 відбулися змаганням з волейболу серед учнів 9 класів та молодших.

13.02.2024 — 10:29
Як ветерану розпочати власну справу?

З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма  спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.

13.02.2024 — 09:28
Хмельницькі спортсмени завоювали 15 медалей на чемпіонаті України з кульової стрільби

5-11 лютого у Львові відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2003 року народження та молодших з кульової стрільби. 285 учасників з 17 областей змагались за нагороди. Досить вдало виступили на чемпіонаті хмельницькі спортсмени.

13.02.2024 — 09:18
Позашляховик Ford Ranger стане на захист Хмельниччини

Мобільні вогневі групи ППО захищають повітряний простір України від повітряних атак. Для ефективної мобільності і переміщення у важкодоступних місцях захисникам необхідні потужні та стійкі автомобілі. Саме з цією метою, перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін спільно з Шепетівським міським головою Віталієм Бузилем передали військовим зенітно-кулеметного підрозділу високопрохідний автомобіль.