Новини

14.02.2024 — 20:43
В ОВА відбулася робоча зустріч із представниками УВКБ ООН

Сьогодні в обласній військовій адміністрації відбулося обговорення питань поточної співпраці із представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.  Зустріч провів перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

14.02.2024 — 16:18
В Смотрицькій громаді триває акція “З любов’ю до ЗСУ”

721 день наші мужні захисники та захисниці боронять українську землю та стоять на варті нашого спокою. Тому сьогодні кожен з нас робить усе можливе, аби підтримати та допомогти військовим встояти проти ворога та наблизити перемогу. Не стоять осторонь у цій війні і маленькі українці. Так, на постійній основі в закладах освіти Смотрицької громади проходять акції на підтримку наших Збройних Сил України.

14.02.2024 — 15:19
Відбувся виїзний прийом громадян у Смотрицькій громаді

Згідно з графіком виїзних прийомів громадян, сьогодні, керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська провела зустріч із мешканцями Смотрицької громади. В ході прийому заявники порушили питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування; поновлення виплат ВПО та пенсії; внесення у реєстр пошкодженого та зруйнованого майна.

14.02.2024 — 15:15
Брифінг щодо епідситуації в області

Брифінг генерального директора ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб», головного державного санітарного лікаря Хмельницької області Миколи Габрикевича щодо епідситуації в області.

14.02.2024 — 13:25
Володимир Білик провів особистий прийом громадян

Сьогодні заступник начальника ОВА Володимир Білик провів особистий прийом громадян. Загалом до посадовця звернулися 5 жителів області.

14.02.2024 — 09:20
Дізнайтеся більше про те, як захистити себе від проявів насилля

Національна соціальна сервісна служба України розробила інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.