Новини

20.02.2024 — 18:20
На Хмельниччині відвідали родини полеглих Героїв Небесної Сотні

Пам’ятаємо кожного, хто загинув під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, та завдяки кому було змінено перебіг історії нашої держави. Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін відвідав матір Героя Небесної Сотні Артема Мазура.

20.02.2024 — 17:43
На Хмельниччині перебувають представники Координаційного штабу з питань поводження з полоненими

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін провів робочу зустріч з представниками Координаційного штабу з питань поводження з полоненими.

20.02.2024 — 17:14
День Героїв Небесної Сотні: “Залишаємося гідними своїх Героїв!”

Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо тих, хто першими загинув за те, аби Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її. Згадуємо цього дня і тих, хто із зброєю в руках продовжив справу Небесної Сотні – наших воїнів, що полягли на фронтах російсько-української війни.
Військовослужбовці, громадськість, представники влади області та міста, духовенство долучилися до поминальної панахиди, що відбулася біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя монументу. Завершилися меморіальні заходи покладанням квітів до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної російсько-української війни.

20.02.2024 — 12:07
Змагання за першість тривають!

Днями у Ярмолинецькій громаді в рамках ІІ етапу змагань “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” відбулися змагання з футзалу. Зустріч юних спортсменів пройшла у залі Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи. 

20.02.2024 — 09:08
Служба зайнятості надає роботодавцям фінансову підтримку

Приймаючи на роботу працівників роботодавці мають можливість повернути частину коштів, витрачених на оплату праці та сплату єдиного внеску.