Новини

21.02.2024 — 20:27
Захист неба й наших фронтових позицій від російських авіаційних та ракетних ударів – одне з головних завдань цьогоріч – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Кілька підсумків цього дня.

21.02.2024 — 19:32
Перша міжрегіональна Координаційна зустріч Управління ООН з координації гуманітарних справ відбулася в обласному центрі

Сьогодні на Хмельниччині відбулася Координаційна зустріч Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) з гуманітарними партнерами, які працюють у Хмельницькій, Вінницькій та Житомирській областях.

21.02.2024 — 17:46
На засіданні Громадської ради при ОВА відбулося обговорення добудови корпусу обласної дитячої лікарні та діяльності робочої групи “Прозорість і підзвітність”.

Відбулося чергове засідання Громадської ради при обласній військовій адміністрації.
До основних питань порядку денного увійшли обговорення щодо добудови лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні за кошти Світового банку та про діяльність робочої групи «Прозорість і підзвітність».

21.02.2024 — 17:07
Відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я ОВА

Про роботу закладів охорони здоров’я області у 2023 році та напрями подальшого розвитку говорили сьогодні під час засідання колегії Департаменту охорони здоров’я ОВА. До участі у засіданні долучилися директор Департаменту Олександр Завроцький, члени колегії ДОЗ ОВА та керівники закладів охорони здоров’я області.

21.02.2024 — 15:22
Родинам загиблих Героїв вручили високі державні нагороди

Сьогодні високі державні нагороди рідним загиблих Героїв вручив перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

21.02.2024 — 09:09
Спортсменки збірної Хмельницької області здобули срібло на чемпіонаті України з фристайлу

З 18 по 19 лютого у туркомплексі “Буковель” пройшов чемпіонат України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з фристайлу (акробатика). Срібну медаль вибороли спортсменки збірної Хмельницької області – Іванів Аліса, а в парі з Камінською Маргаритою вибороли третє командне місце.