Новини

23.02.2024 — 20:28
Оксана Вжешневська передала гуманітарну допомогу для жителів Летичівської громади

Нещодавно до обласної військової адміністрації надійшло одразу декілька звернень від жителів Летичівської громади з проханням посприяти у вирішенні окремих гуманітарних питань. Тому сьогодні керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська завітала на Летичівщину разом із представниками БО “Захисти Хмельниччину”, аби допомогти жителям краю вирішити їх нагальні потреби.

23.02.2024 — 13:20
6 позашляховиків та необхідне обладнання передали силам ППО Хмельниччини

Відбулася передача 6 позашляховиків та значного комплекту технічного оснащення для потреб зенітно-кулеметного батальйону.

23.02.2024 — 12:53
Держаудитслужбою виявлено більше мільярда гривень порушень у закупівлях та повернуто кошти до місцевих бюджетів

Держаудитори в Хмельницькій області за 2023 рік виявили 131 млн грн втрат та 1 млрд 248 млн грн порушень у закупівлях. Працівники управління забезпечили відшкодування втрат на суму понад 39 млн грн та попередили порушення закупівель на суму 520 млн грн.

23.02.2024 — 12:22
На Хмельниччині відбулася церемонія спецпогашення нової поштової марки, присвяченої 10-річчю українського спротиву

Сьогодні в обласному центрі відбулася церемонія спецпогашення нової марки під назвою «І буде весна!». Це поштовий випуск із найкращими світлинами воєнного часу, яким Укрпошта вшановує героїчний спротив Українського народу російському агресору у війні, що триває 10 років.

23.02.2024 — 09:21
За державною програмою єОселя кожен може отримати власне омріяне житло – Володимир Юр’єв

В ОВА відбулася робоча зустріч між представниками приватного акціонерного товариства «Українська фінансова житлова компанія», будівельних компаній області, а також представників фінансових установ та профільних підрозділів ОВА щодо програми надання пільгових іпотечних кредитів єОселя. Очолив зустріч заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, разом із головою правління приватного акціонерного товариства «Українська фінансова житлова компанія» Євгеном Мецгером.