Новини

29.02.2024 — 16:00
Брифінг щодо реєстрації суб’єктів у сфері медіа, яка відбувається згідно із Законом України “Про медіа”

Брифінг представниці Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Хмельницькій області Олени Гавінської щодо реєстрації суб’єктів у сфері медіа, яка відбувається згідно із Законом України “Про медіа”.

29.02.2024 — 11:36
Ветерани є потужною силою для розвитку української економіки

Відбувся ключовий Форум ветеранського бізнесу “Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи”, 28 лютого. Захід організував Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з ветеранськими бізнес-спільнотами, громадськістю, задля поліпшення законодавчої бази та створення стимулів розвитку ветеранського підприємництва.        

29.02.2024 — 10:09
Відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу

З 18 по 24 лютого м. Коломия відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу (екіперувального) серед всіх вікових груп. За підсумками виступів у 2023 році Хмельницька обласна федерація увійшла до десятки найкращих в Україні, нагороджена Федерацією пауерліфтингу України кубком.

29.02.2024 — 09:06
Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування взяти участь у тренінгу “Ефективна комунікація – ефективна допомога. Як місцевим громадам покращити інформування ВПО в інтернеті й соцмережах”

Тренінг “Ефективна комунікація – ефективна допомога. Як місцевим громадам покращити інформування ВПО в інтернеті й соцмережах” відбудеться 14 березня з 14:00 до 18:00 на платформі Zoom. На заході будуть надані рекомендації по поширенню інформації для ВПО, надані інструменти, представлені приклади успішної та неуспішної комунікації, створена можливість для обміну досвідом та знаходження інноваційних способів спілкування з […]