Новини

15.02.2024 — 22:22
Створюємо для України нову безпекову архітектуру, яка допомагатиме довгостроково – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Підсумки дня.
Перше – вдячність усім нашим захисникам неба.

15.02.2024 — 15:13
Сергій Тюрін провів нараду із головами тергромад

В обласній військовій адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівництвом територіальних громад щодо важливих напрямків життєдіяльності Хмельниччини. Провів її перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. Участь в роботі також взяли заступники начальника ОВА Володимир Білик та Володимир Юр’єв, керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська та представники профільних підрозділів ОВА.

15.02.2024 — 13:20
Запрошуємо територіальні громади області долучатися до Геопорталу Національної інфраструктури геопросторових даних

Національна інфраструктура геопросторових даних – це система, що об’єднує на картографічній основі дані різного типу: про землю, воду, ліси, природні ресурси, інфраструктуру, комунікації тощо. Її мета – зробити ці дані доступними для всіх, хто їх потребує, та допомогти у прийнятті кращих управлінських рішень.

15.02.2024 — 12:08
В обласному ТЦК і СП відбулася нарада щодо організації проведення ВЛК військовозобов’язаним

5-6 лютого у Хмельницькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулася нарада по результатам роботи робочої групи МОЗ  щодо організації проведення ВЛК військовозобов’язаним.

15.02.2024 — 11:43
Нові позашляховики та обладнання для ППО посилять оборону Хмельниччини

Хмельницька область продовжує зміцнювати обороноздатність регіону та захист повітряного простору країни.

15.02.2024 — 11:33
Хмельниччина вшановує пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, саме тому сьогодні Хмельниччина разом з усією країною згадує про земляків, які полягли в боях за межами своєї Батьківщини. Так, біля пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та локальних війнах на територіях інших держав зібралися влада області та міста, представники силових структур, ветерани та воїни, аби покласти квіти та схилити голови в хвилині мовчання. Далі учасники рушили також до меморіальної стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції.