Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

15.05.2019 — 20:55
Командо Хмельниччини, вперед! – Вадим Лозовий

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий прозвітував за перший рік роботи на посаді. Послухати звіт в обласній філармонії зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, силових структур, територіальних підрозділів центральних органів влади, громадськість області, журналісти. Також в залі були присутні народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович.

Новини

17.05.2019 — 18:00
На Хмельниччині запрацював інноваційний термінал “Нова Пошта”

17 травня відбулося офіційне відкриття Хмельницького інноваційного терміналу компанії «Нова Пошта» – ключовий об’єкт інфраструктури вантажоперевезень компанії в Західній Україні.
На урочисте відкриття завітали керівник апарату адміністрації Оксана Самолюк, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук,  міський голова Олександр Симчишин, керівництво компанії, представники бізнесу області та інші поважні гості.

17.05.2019 — 14:32
Майже 1 тис. учасників АТО скористалися послугами Хмельницької обласної служби зайнятості 

Питання адаптації демобілізованих учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових завдань у роботі служби зайнятості.
«У разі звернення до служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО надається широкий спектр соціальних послуг, – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. – Зокрема, будь-який користувач android-пристрою може встановити додаток через магазин Google Play «Довідник послуг та пільг учаснику АТО», де розміщена інформація про пільги учасникам АТО, допомога у працевлаштуванні, все про власну справу тощо».

17.05.2019 — 12:32
Головне управління статистики інформує

Індекси споживчих цін у Хмельницькій області в квітні 2019 року.
Індекс споживчих цін по області та Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) в квітні 2019р. порівняно з попереднім місяцем становив 100,9% та 101,0% відповідно, з початку року – 102,9% та 103,4%.

17.05.2019 — 12:24
До кінця року усі області мають розробити регіональні стратегії на 2021-2027 роки, – В’ячеслав Негода

2019 рік для державної регіональної політики в Україні є визначальним. До кінця року необхідно підготувати нову Державну стратегію регіонального розвитку та регіональні стратегії на 2021-2027 роки. Також потрібно завершити формування нового законодавства стосовно стимулювання та фінансування регіонального розвитку.
Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода під час Всеукраїнської наради з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики.

17.05.2019 — 11:31
Хмельничани вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Сьогодні, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій, відбулась панахида та покладання квітів до пам’ятника «Ангел скорботи».
На знак вшанування пам’яті жертв політичних репресій перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, міський голова Олександр Симчишин, члени обласного товариства політичних в’язнів і репресованих, духовенство та громадськість міста хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника.

17.05.2019 — 10:56
Хмельничанин виграв нагороди міжнародного юнацького фехтувального турніру

Представник Хмельницького фехтувального клубу Даніїл Мазур став призером етапу Європейського циклу U-14 в литовському Каунасі, за участю 55 юних шпажистів з 10 країн.

16.05.2019 — 18:15
Кращі лелеченята Хмельниччини

 16 травня відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» .
Це дітище Національного олімпійського комітету України проводиться вже у в дев’яте і охоплює юнаків та дівчат віком 12-14 років з метою їх залучення до активних занять фізичною культурою і спортом, формування уявлення про олімпійський рух, адаптування до здорового способу життя.