Новини

09.12.2019 — 12:12
Хмельницький обласний ЦССДМ провів виїзне підвищення кваліфікації прийомних батьків

З 4 по 6 грудня Хмельницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено виїзне підвищення кваліфікації прийомних батьків, батьків-вихователів, з метою посилення їх виховного потенціалу, для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які функціонують більше 2 років на базі Дунаєвецького району.

09.12.2019 — 10:43
В Хмельницькому під час круглого столу обговорювали питання соціальної реабілітації учасників бойових дій

У Хмельницькому національному університеті відбувся круглий стіл на тему «Соціальна робота з військовослужбовцями та їх сім’ями».
У роботі круглого столу взяли участь офіцери Канадської навчально-тренувальної місії OpUnifier, представники оперативного командування «Захід», Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Хмельницького обласного військового комісаріату, Харківського національного університету Повітряних Сил Збройних Сил України ім. Івана Кожедуба та військових частин, які дислокуються в обласному центрі.

09.12.2019 — 08:00
12.12.19 відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

12.12.19 відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: -покладання квітів біля пам’ятника «Героям Чорнобиля – пожежникам» (10.00, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1); -панахида за загиблими учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, та заздравний молебень за усіх постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (10.30-11.00 вул. Володимирська, 113, Покровський кафедральний собор); -урочистості з нагоди […]