Новини

11.12.2019 — 16:40
Уряд схвалив законопроект, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум

Уряд схвалив проект Закону України, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум, за попередніми розрахунками до 4200 грн на місяць. Це дозволить підвищити доходи найменш забезпечених громадян без автоматичного збільшення ставок державного мита, платежів, штрафів та інших фінансових показників. Це – важливий крок боротьби з бідністю в Україні.

11.12.2019 — 16:33
Обрати престижну професію військового допоможуть в обласному військовому комісаріаті

Від початку 2019 року 1600 подолян вирішили пов’язати своє подальше життя з армією, уклавши контракт зі Збройними Силами України.
Серед цьогорічних підписантів контракту є як ті, що вже мають досвід служби та участі у бойових діях, так і ті, хто вперше пробує себе в якості військовослужбовця.

11.12.2019 — 16:13
На базі Славутського ліцею відкрили сучасний спортивний майданчик

Під час заходів голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет зазначив, що ліцей став дійсно європейським навчальним закладом з європейськими не лише меблями та методологією, а й з європейським духом, який тут сьогодні панує. «Ми відкриваємо спортивний комплекс, який буде вам у нагоді, щоб додавати сил та здоров’я, – наголосив очільник адміністрації. – Президент Володимир Зеленський підкреслює, що ми маємо створити всі умови в нашій країні для виховання розумних та здорових молодих людей».

11.12.2019 — 15:43
«Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів»

20 грудня 2019 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться Міжнародний форум «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів». Ініціатором та основним організатором Форуму є Торгово-промислова палата України. Співорганізатор з турецької сторони – турецька частина українсько-турецької Ділової ради. Запрошуємо взяти участь у форумі «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів», передусім, для підприємців таких сфер діяльності, […]

11.12.2019 — 15:08
Освітяни Ізяславщини отримали новий шкільний автобус

Сьогоднішній день навчання у опорній школі – Ізяславський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» розпочався для школярів та колективу із несподіваної і приємної новини: заклад отримав новий шкільний автобус. 

11.12.2019 — 13:53
Спортсмени Хмельниччини здобули першість на турнірі з дзюдо «Novator CUP 2019»

У фізкультурно-оздоровчому комплексі державного підприємства «Новатор» (м. Хмельницький) за підтримки відділення Національного олімпійського комітету в області відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо «Novator CUP 2019».
У загальному медальному заліку переможцями стали представники Хмельницької області, друге місце посіли кияни, на третій позиції-атлети з Рівненської області.

11.12.2019 — 11:45
Управління Держпраці: в рамках проведення Всеукраїнського тижня права проведено цикл практичних семінарів для підприємств ЖКГ та СКС

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області проведено цикл практичних семінарів для підприємств житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери.
Під час заходів розглянуто причини виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.

11.12.2019 — 09:34
Президент присвоїв звання «Мати-героїня» 31 жительці Хмельниччини

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 893 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Почесне звання отримали 847 українських жінок.
Указом відзначені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.