Новини

21.10.2021 — 20:50
Володимир Юр’єв: Налагодження ефективної комунікації з ОДА допоможе громадам належним чином організувати надання соціальних та освітніх послуг

Ефективна комунікація територіальних громад із структурними підрозділами облдержадміністрації та територіальними підрозділами відповідних служб – це саме той засіб, який допоможе громадам належним чином організувати для своїх мешканців надання соціальних та освітніх послуг, оперативно вирішувати проблемні питання та залучати фінансування на власні проєкти у соціальній сфері – це основний меседж сьогоднішньої зустрічі-наради з головами тергромад Хмельницького району, яку провів заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв. 

21.10.2021 — 20:44
Головні тези брифінгу за 21 жовтня. ВІДЕО

Сьогодні заступник голови ОДА Сергій Ткачук провів брифінг, присвячений питанням, що стосуються ходу вакцинальної кампанії, розвитку безбар’єрності у всіх сферах та реалізації програми Президента “Велике будівництво” на Хмельниччині.

21.10.2021 — 18:53
В обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка відбувся регіональний літературний Фан-Fest

У незвіданий світ літературних таємниць потрапили читачі Хмельниччини. Регіональний Фан-Fest об’єднав книгоманів та сучасних авторів в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. 5 письменників, 5 літературних локацій для спілкування – усе для зручності і комунікації для тих, хто залюблений у книги та читання. З приємним сюрпризом завітали до нас гості та партнери – колеги з сусідніх областей, директори Львівської та Тернопільської обласних бібліотек для дітей, Лугова Лариса Анатоліївна та Новіцька Надія Семенівна.

21.10.2021 — 17:36
На Хмельницькому залізничному вокзалі запрацює центр вакцинації

У зв’язку зі зростанням числа бажаючих отримати щеплення проти COVID-19, завтра, 22 жовтня, у м. Хмельницький, з 10:00 в залі очікування Хмельницького залізничного вокзалу розпочинає роботу ще один центр вакцинації.

21.10.2021 — 17:14
На Хмельниччині розпочався Всеукраїнський семінар-практикум з Національно-патріотичного та туристсько-краєзнавчого виховання молоді

Сьогодні на Хмельниччині розпочався Всеукраїнський семінар-практикум для директорів обласних та Київського міського центрів національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів на тему “Національно-патріотична та туристсько-краєзнавча діяльність закладів позашкільної освіти в умовах пандемії”. Участь в роботі семінару взяв заступник голови ОДА Володимир Білик.

21.10.2021 — 16:15
Сергій Тюрін: Питання виплати заборгованості по заробітній платі на постійному контролі влади

Сьогодні перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін спільно з заступником голови ОДА Володимиром Біликом та головою обласної ради Віолетою Лабазюк провели зустріч з  керівниками окремих комунальних підприємств області щодо обговорення питань фінансово-господарської діяльності окремих підприємств та погашення заборгованості із заробітної плати.

21.10.2021 — 15:28
Національний проєкт з медіаграмотності

Фільтр — це національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України, який був заснований у 2021 році.

21.10.2021 — 14:00
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 14.00 21 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 106039 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 5219 – діти, 5197 – медпрацівники.

21.10.2021 — 13:59
Хмельниччина: актуальна пропозиція оренди рибогосподарських гідроспоруд в селищі Великі Зозулинці

Хмельниччина: актуальна пропозиція оренди рибогосподарських гідроспоруд в селищі Великі Зозулинці Запрошуємо взяти участь в повторному онлайн-аукціоні з оренди рибогосподарських гідротехнічних споруд рибогосподарської технологічної водойми – нагульного ставка «Пустяк» у складі: верховини ставу та нагульного русла ставу, що перебувають на балансі ДП “Укрриба”  Державне підприємство “Укрриба” є державним водогосподарським підприємством, яке створене з метою забезпечення ефективного […]

21.10.2021 — 11:50
Професійне навчання з подальшим працевлаштуванням

Якщо ви у пошуку роботи, або хочете оволодіти новою професією, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване легальне працевлаштування. Професійне навчання безробітних здійснюється у закладах освіти, зокрема, для: – осіб, які вперше шукають роботу і не мають професійної освіти; – осіб, що працювали на роботах, які не потребують спеціальної підготовки; […]