Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

22.02.2017 — 18:03
Педіатри краю взяли участь у науково-практичному семінарі у форматі телемосту

22 лютого відбувся науково-практичний семінар «Здоров’я дитини в сучасному світі». Перший у цьому році педіатричний захід у форматі телемосту об’єднав Львів, Хмельницький, Тернопіль та Чернівці. Організували семінар Міністерство охорони здоров’я, Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, наукові та комерційні партнери.

22.02.2017 — 17:50
Монетизація субсидій – це інвестиції в енергоефективність, – Геннадій Зубко

Монетизація субсидій – необхідний і важливий крок реформи енергоефективності в Україні, інвестиція в енергоефективність. По-перше, це дозволить створити стимули та надати інструменти для майже половини українських сімей щодо тепломодернізації своїх будівель. По-друге, підприємства-надавачі комунальних послуг врешті решт перестануть залежати від централізованих рішень та дій монополістів. Вони зможуть самостійно направляти кошти на модернізацію й енергоефективність виробництва та постачання тепла. По-третє, це створить прозорі та зрозумілі для кожного відносини «бюджет – субсидіант – надавач послуг – постачальник енергоресурсів», а також мінімізує корупційні ризики. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час зустрічі з представниками урядів ЄС та Швейцарії, міжнародних організацій та народними депутатами.

22.02.2017 — 17:40
Це мова моя, це мова моєї країни!

Міжнародний день рідної мови вкотре нагадує усім мешканцям світу, що мова – це безцінне надбання, яке єднає націю, народність, народ до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і збагачувати. Поринули у чудовий та прекрасний світ української мови і читачі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.

22.02.2017 — 12:23
Реставрація Палацу Сенявських у Меджибізькій фортеці: підсумки першого етапу

У 2017-й рік Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” увійшов, практично завершуючи перший етап реставрації палацу Сенявських, до недавнього часу найбільш зруйнованої, а водночас найскладнішої і найцікавішої частини Меджибізької фортеці. Завдяки рішенням Хмельницької обласної ради про фінансування першочергових протиаварійних та консерваційних робіт відновлено палацову стіну, яка розсипалася наприкінці 2014 року.

22.02.2017 — 12:15
Експортери Хмельниччини отримали вдвічі більше сертифікатів для безперешкодної торгівлі з країнами Євросоюзу

З початку 2017 року кількість виданих Хмельницькою митницею ДФС сертифікатів з перевезення товарів EUR.1 досягла 194 одиниць. Ця цифра вдвічі перевищує рівень відповідного періоду минулого року.

22.02.2017 — 11:25
Міжнародна акція “Тризуб – це Україна“

В зв’язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів.

22.02.2017 — 10:55
Чотирьом мешканкам Хмельниччини вручили нагороду «Мати-героїня»

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку згідно Указу Президента України від 08.12.2016 р. №548/2016 про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» урочисто було вручено нагороду жителькам Деражнянського району

22.02.2017 — 10:47
На Деражнянщині презентували вишиту карту України

Ідея акції полягала в тому, що казначеї всіх областей країни своїми руками вишили карту незалежної, єдиної України. Вишивання було розпочато в м. Дзержинську (нині Торецьк) Донецької області. Після того, як площа всієї області була вишита на карті, полотно передається з регіону до регіону.

22.02.2017 — 10:39
Визначено Лауреата обласної премії імені Т.Г.Шевченка

Під головуванням Ірини Трунової, начальника управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації відбулося засідання комісії з визначення кандидатури на відзначення обласною премією імені Т.Г. Шевченка.

22.02.2017 — 10:00
Медики області підвели підсумки роботи за 2016 рік

21 лютого у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації підвели підсумки роботи галузі у поточному році та окреслили завдання на 2017 рік. Участь у засіданні взяв т.в.о. заступника голови Хмельницької ОДА Валерій Олійник. Також до конференц-залу Державного патологоанатомічного центру запросили начальників управлінь охорони здоров’я Хмельницької та Кам’янець-Подільської міських рад, головних лікарів міських закладів охорони здоров’я, обласних ЛПЗ, ЦРЛ, центрів ПМСД, КЗ “СМСЧ м. Нетішин”, вузлових лікарень ст. Гречани та ст. Шепетівка, головних лікарів обласних дитячих санаторіїв, заступників головних лікарів з лікувальної роботи, директорів медичних коледжів, училищ, а також головних штатних та позаштатних спеціалістів ДОЗ ОДА.