Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

01.02.2017 — 17:51
О. Корнійчук: Першочергово необхідно скоординувати подальшу взаємодію у питаннях розподілу грошей та проаналізувати основні показники соціально-економічного розвитку регіонів за минулий рік

Триває другий день проведення співбесід з головами з головами районних державних адміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами, головами об’єднаних територіальних громад з питань збалансування бюджетів, дотримання вимог законодавства щодо мінімальної заробітної плати, заходів з підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери та соціально-економічного розвитку територій на 2017 рік.
Сьогодні заслуховуються голови Білогірського, Віньковецького, Ізяславського, Красилівського та Деражнянського районів.

01.02.2017 — 16:32
На семінарі-нараді обговорювали питання ефективного використання коштів бюджетів об’єднаних територіальних громад

Сьогодні в Хмельницькому Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-нараду з питань ефективного використання бюджетних коштів та особливостей проведення реформування галузей освіти та охорони здоров’я у 2017 році.

01.02.2017 — 15:55
Цінова ситуація в області на соціально значущі продовольчі товари станом на 01 лютого 2017 року

Цінова ситуація на основні продовольчі товари та послуги в області залежить від загальноекономічних тенденцій, які мають місце на споживчому ринку України.

Так, за даними Держкомстату України станом на 01 лютого 2017 року ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (19 позицій з 23) є нижчими ніж середні ціни по Україні.

01.02.2017 — 15:27
Ізяславщина готується відзначити 500-річчя Реформації

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, в рамках підготовки та відзначення на Ізяславщині 500-річчя Реформації, на базі Ізяславської центральної районної бібліотеки провів засідання «круглого» столу «Реформація: історія та сучасність».

01.02.2017 — 14:33
До уваги громадян

Перелік потреб щодо стабілізації гуманітарної ситуації по м. Авдіївка Донецької області

01.02.2017 — 14:22
Нарада з питань запобігання злочинності на теренах Деражнянського району

Деражнянською районною державною адміністрацією приділяється особлива увага додержанню законодавства, спрямованого на захист прав і свобод жителів району.

Тому, головою адміністрації Олегом Веселовським було ініційовано проведення наради, особисто здійснювався контроль за підготовкою матеріалів засідання.

На нараду були запрошені голова районної ради Віталій Сідлецький, представники силових структур області та району, ЗМІ.

01.02.2017 — 12:49
Подільські аграрії розпочали навчання

31 січня у Кам’янці-Подільському відбувся сільськогосподарський навчальний семінар. Організатори заходу – відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації та асоціація «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля» мали на меті інформувати керівників та спеціалістів агроформувань району щодо змін та нововведень в податковому, земельному, трудовому законодавствах та інших законодавчих та підзаконних нормативних актах, з якими доводиться щоденно стикатися аграріям при веденні агробізнесу.

01.02.2017 — 12:36
Аудит заводу Концерну “Укроборонпром” – здобутки та прорахунки

Державними аудиторами в ДП “Красилівський агрегатний завод” встановлено ряд факторів як внутрішнього так і зовнішнього характеру, що негативно вплинули на ефективність фінансово – господарської діяльності державного підприємства.

Зокрема, фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області при проведенні державного фінансового аудиту діяльності зазначеного Підприємства виявлено порушень на загальну суму 6928,94 тис. грн, в тому числі порушень, що призвели до недоотримання доходів та втрат на загальну суму 5283,7 тис. гривень.

01.02.2017 — 12:23
Бізнес Хмельниччини на третину збільшив об’єми продажу зерна закордонним партнерам

За результатами 2016 року бізнес-спільнотою Хмельниччини експортовано за кордон 108 тисяч тонн насіння зернових та зернобобових культур на загальну суму 882 мільйони гривень. У ваговому вимірі це на 30 відсотків перевищує показники попереднього року.

01.02.2017 — 12:19
До уваги іноземних підприємств! Повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Республіці Ірак, з 31 01.2017 року запроваджено новий порядок ввезення на територію Іраку червоного м’яса та свійської птиці.

Повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Республіці Ірак, з 31 01.2017 року запроваджено новий порядок ввезення на територію Іраку червоного м’яса та свійської птиці. Згідно з новими правилами, іноземні підприємства мають подати заявку (англійською або арабською мовами) на адресу Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи Республіки Ірак ( надалі – РІ) […]