Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

21.05.2018 — 19:11
В.Лозовий: Жителі Хмельниччини очікують будівництва якісної сучасної дороги

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів робочу зустріч з представниками  китайської компанії Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка минулого року уклала контракт з  Державним агентством автомобільних доріг України на проведення реконструкції та капітального ремонту на дорозі М-12 (км 291+240 – км 332 + 052) Стрий-Тернопіль – Вінниця – Кіровоград – Знам’янка (відрізок сорок кілометрів дороги від Голоскова до кордону із Вінницькою областю).

21.05.2018 — 17:06
У Хмельницькому відбувся фестиваль оркестрів

Вперше на відкритому майданчику біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний фестиваль оркестрів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

21.05.2018 — 16:20
Розпочався тиждень безпеки дорожнього руху!

У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, на дорогах Хмельниччини з 21 по 27 травня проходитиме Тиждень безпеки дорожнього руху.
Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області постійно вживаються заходи щодо створення безпечних умов дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування області.

21.05.2018 — 14:56
До уваги журналістів! Конкурс публікацій, що ґрунтуються на матеріалах, підготовлених за участі провідних фахівців Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою»

Конкурс проводиться з метою активізації журналістської діяльності представників органів місцевого самоврядування і громадянського суспільства, засобів масової інформації і вищих навчальних закладів, центрів розвитку місцевого самоврядування та інших інституцій для висвітлення процесів впровадження нової державної регіональної політики в Україні, підвищення поінформованості та обізнаності населення стосовно реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади; демонстрації наявних можливостей та […]

21.05.2018 — 14:48
22 травня о 10 годині (Будинок рад, каб.203) відбудеться засідання колегії обласної державної адміністрації

22 травня о 10 годині (Будинок рад, каб.203) відбудеться засідання колегії обласної державної адміністрації. Порядок денний: Про стан епізоотичної ситуації в області та здійснення державного кон­тролю за безпечністю харчових продуктів Про стан протипожежного захисту закладів оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році Про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу області до збирання зернових культур Поділитись —

21.05.2018 — 14:24
Добровільне приєднання громад до міст обласного значення: методичні рекомендації та зразки документів

Добровільне приєднання громад до міст обласного значення: методичні рекомендації та зразки документів Експерти Асоціації міст України та аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні підготували методичні рекомендації, зразки документів та відповіді на поширені запитання щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення (ЗАВАНТАЖИТИ). Нагадаємо. 4 травня Президент України Петро Порошенко підписав Закон щодо добровільного приєднання територіальних громад […]

21.05.2018 — 14:17
Низка областей найближчим часом планують внести зміни до перспективних планів

12 областей України планують протягом травня-червня 2018 року внести на розгляд обласних рад зміни до перспективних планів. Мова йде про Вінницьку, Волинську, Житомирську, Івано-Франківську, Миколаївську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецькуобласті. Про це повідомили в Мінрегіоні, посилаючись на дані, отримані з обласних державних адміністрацій.

21.05.2018 — 10:54
Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду

Не порушуйте правил проїзду через залізничні переїзди, запам’ятайте, що об’їхавши закритий шлагбаум або не звернувши уваги на забороняючий сигнал світлофору, ви піддаєте ризику власне життя і життя інших людей!

21.05.2018 — 10:44
Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників

Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.