Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

18.06.2018 — 17:10
На Хмельниччині обрано найбільше старост, – Мінрегіон

Мінрегіон оприлюднив результати щомісячного моніторингу моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування. Лідерство у формуванні об’єднаних громад утримує Житомирщина, Хмельниччина посідає друге місце у загальному рейтингу областей щодо формування ОТГ. Найкраще співпрацюють громади Полтавщини та Вінниччини. Найбільше старост обрано на Хмельниччині. У чому лідирують, а у чому відстають регіони, як розподіляються і використовуються кошти державної підтримки, що відбувається в секторах медицини, освіти, молодіжної та соціальної політики, адміністративних послуг – ці та багато інших даних у матеріалі.

18.06.2018 — 17:03
Мін’юст удосконалив порядок вивезення дітей за кордон, передбачений законопроектом #ЧужихДітейНеБуває

Мета законодавчих новацій #ЧужихДітейНеБуває – захистити в першу чергу права дитини. Водночас, аби врахувати інтереси обох з батьків, разом з громадськими організаціями та народними депутатами Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині. Про це повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко.

18.06.2018 — 16:59
Експортери Хмельниччини продовжують нарощувати обсяги відвантаження товарів

Загальна вартість товарів, експортованих підприємствами області за кордон,  на початок травня склала 3 мільярди 70 мільйонів гривень, що на 39 відсотків більше, ніж у цей же період минулого року. Про це свідчать статистичні дані Хмельницької митниці ДФС.

18.06.2018 — 16:55
Запрошуючи Україну до участі в Іграх нескорених, вільний світ визнає нас своєю частиною, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Запрошуючи Україну до участі в Іграх нескорених, вільний світ визнає нас своєю частиною, країною, яка стоїть на сторожі демократичних цінностей західної цивілізації. Про це сказала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час презентації національної збірної Ігор нескорених 2018 і відкриття першого тренувального табору «Ігри нескорених» у Києві.

18.06.2018 — 15:51
110,2 тис.грн. будуть спрямовані подолянам, які долучилися до урядової програми «Державна підтримка галузі тваринництва»

Міністерство аграрної політики та продовольства України здійснило нарахування дотацій фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби у сумі 6,7 млн грн. Зазначені кошти спрямовано до підрозділів облдержадміністрацій з питань АПК для виплати утримувачам телят.
Жителі Хмельниччини вже долучилися до урядової програми. Як інформує Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, станом на 18.06.2018 року по області вже  65 осіб звернулося для отримання дотації за молодняк. Найближчим часом кошти у сумі 110,2 тис.грн. будуть спрямовані одержувачам.

18.06.2018 — 14:47
За минулий тиждень складено 90 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.
Так, проведено відпрацювання у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський. Складено 5 протоколів за ч.1 ст.. 164 КУпАП, зафіксовано 11 перегрузів на 1131 євро.
В результаті проведених перевірок за минулий тиждень складено 90 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

18.06.2018 — 10:20
В облдержадміністрації обговорили проблемні питання професійної орієнтації та працевлаштування молоді

15 червня в облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» щодо реалізації в області Національного плану дій щодо зайнятості молоді. До участі в  роботі  долучились  представники управління молоді і спорту облдержадміністрації, Департаментів освіти і науки та соціального захисту населення облдержадміністрації, центру зайнятості, представники громадських організацій та молоді.

18.06.2018 — 09:30
Нова концепція розвитку екстреної допомоги

МОЗ оприлюднив Концепцію реформи системи екстреної медичної допомоги для громадського обговорення. Через місяць після отримання пропозицій МОЗ подасть концепцію на Уряд. Закликаємо громадськість долучатись до обговорення.

18.06.2018 — 09:17
Новий Закон про національну безпеку буде планом нашої співпраці з країнами НАТО – Президент

Президент Петро Порошенко не виключає, що наступного тижня у Верховній Раді буде проголосований не лише Закон про започаткування антикорупційного суду, але й Закон про національну безпеку. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам.

18.06.2018 — 09:00
Меджибіж – відзначив 872 річницю 

872-ту річницю першої письмової згадки про Меджибіж, 17 червня, відзначили у найдавнішому подільському містечку, яке згадується в історичних хроніках на 110 років раніше за Львів і на 228 років раніше за Кам’янець-Подільський. Щоб розділити радість свята та привітати жителів Меджибожа на урочистості завітали голова обласної адміністрації Вадим Лозовий, голова Летичівської райдержадміністрації Ірина Матлаєва, голови Летичівської районної ради та об’єднаної територіальної громади  Альона Хавхун та Ігор Тисячний.