Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

10.10.2018 — 16:30
Майже 1 тис. учасників АТО скористалися послугами Хмельницької обласної служби зайнятості

Сьогодні, окрема увага служби зайнятості приділена працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

10.10.2018 — 16:15
Семінар – нарада для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

З 8 по 10 жовтня на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, проведено тематично короткостроковий семінар для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад.

10.10.2018 — 14:07
Відтепер українці можуть обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла, — Зубко

Встановлення розподільного обліку теплової енергії дасть можливість кожному українцю заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. Вибір споживачами оптимальної системи індивідуального обліку здійснюється за технічної можливості інженерних систем й економічної доцільності для кожного будинку.
Так прокоментував прийняття на засіданні Уряду проекту постанови «Про затвердження Порядку визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів ― розподілювачів теплової енергії» Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

10.10.2018 — 09:05
Інформація про потребу в кадрах по Хмельницькій області станом на 01.10.2018 року

Поділитись —