Новини

07.10.2019 — 16:56
Голова Держенергоефективності представив законодавчі зміни для стимулювання енергетичної утилізації сміття в Україні

Під час виступу на «Waste Forum Kyiv 2019» у Києві Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив необхідні законодавчі зміни для енергетичної утилізації сміття в Україні.

07.10.2019 — 15:53
У Хмельницькому провели навчальний семінар з діагностики та лікування дітей з алергічними та соматичними захворюваннями

4 жовтня у Хмельницькому відбувся освітній семінар «Впровадження міжнародних стандартів діагностики та лікування дітей з алергічними та соматичним захворюваннями». До участі запросили медичних спеціалістів з дитячих захворювань зі всієї області.

07.10.2019 — 15:42
Держгеокадастр розпочав автоматично оприлюднювати рішення про розпорядження землями сільськогосподарського призначення

Держгеокадастр започатковує практику оприлюднення 100% рішень, що приймаються його територіальними органами з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, в тому числі передачі у власність чи користування земельних ділянок.

07.10.2019 — 11:36
Делегація з Хмельниччини взяла участь у Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь

Протягом 3-4 жовтня поточного року у м. Житомир проходив Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь.
Від Хмельниччини участь у форумі взяли т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Омелянюк, голова ради асоціації сільськогосподарських підприємств Хмельницької області Василь Мастій, президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова, голова Дунаєвецької ОТГ Веліна Заяць та керівники сільськогосподарських підприємств.

07.10.2019 — 10:58
Інформуємо, що в приватному вищому навчальному закладі “Міжнародний інститут бізнесу” відкрито набір на програму MBA in Public Sector

Інформуємо, що в приватному вищому навчальному закладі “Міжнародний інститут бізнесу” відкрито набір на програму MBA in Public Sector – першу в Україні програму управлінського розвитку, схвалену міжнародною асоціацією IASIA (International Association of Institutes of Administration), яку створено для тих, хто прагне бути ефективним управлінцем в організаціях некомерційного та державного сектору. Це працівники підприємств та організацій […]

07.10.2019 — 08:59
Знай наших!                

6 жовтня хмельничанка Марина Бех-Романчук з результатом 6,92м здобула в Досі (Катар) срібло чемпіонату світу в стрибках у довжину.
Вітаємо спортсменку та її тренера Вадима Крушинського.