Новини

23.10.2019 — 18:49
Відбувся обласний заочний конкурс авторів-гумористів «Власні усмішки»

Вже доброю традицією Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді стало щорічно восени проводити обласний заочний конкурс авторів-гумористів «Власні усмішки» серед учні та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Цьогоріч на конкурс були представленні гуморески учнів та працівників  з 21 закладу професійної (професійно-технічної) освіти області. Зокрема за призові місця змагались 16 працівників та 21 учень закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

23.10.2019 — 18:30
Перші цифрові послуги «Держава в смартфоні» скоро запрацюють

Електронні посвідчення водія, техпаспорт та багато іншого. Сьогодні Уряд ухвалив низку рішень, які дозволять запустити такі он-лайн-послуги вже незабаром. Це експериментальний проект, надалі буде розширюватися перелік цифрових послуг.

23.10.2019 — 17:14
На виконання «Національного плану управління відходами до 2030 року» відбулося засідання круглого столу

23 жовтня на виконання «Національного плану управління відходами до 2030 року» та «Програми поводження з відходами у Хмельницькій області на 2018-2020 роки» відбулося засідання круглого столу по обговоренню розроблення та поширення інформаційних матеріалів з питань управління відходами та сталого споживання в рамках екологічної освіти учнівської молоді.

23.10.2019 — 15:11
Тепер і жителі Теофіпольщини мають щойно збудовану новеньку амбулаторію

Сьогодні у с. Святець Теофіпольського району відбулося урочисте відкриття амбулаторії. Це шоста з 27 амбулаторій, що будуються в області за програмою «Доступна медицина». Привітати місцевих жителів з цією важливою подією завітали керівники області, обласні депутати, представники районної влади та ОТГ.

23.10.2019 — 13:01
Забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території області

22 жовтня під час колегії ОДА начальник відділу місто­будування та архітек­ту­ри обласної державної адміні­страції Ірина Дунаєвська доповіла про забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території області.

23.10.2019 — 12:45
Спортивні здобутки хмельничан: пройшов дев’ятий чемпіонат Світу з комбат дзю-дзюцу

18-20 жовтня у Київському палаці спорту пройшов дев’ятий чемпіонат Світу з комбат дзю-дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих та юніорів. 250 учасників з 20 країн Світу приїхали у столицю України. Сім спортсменів з Хмельницької області у складі збірної України взяли участь у чемпіонаті Світу.
В командному заліку збірна України посіла перше місце, Казахстан друге і Азербайджан третє місце.

23.10.2019 — 10:07
25 жовтня о 14.00 в приміщенні актової зали четвертого корпусу Хмельницького університету управління  та права відбудеться зустріч з заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким та уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком у рамках програми «Діалоги про Україну».

25 жовтня о 14.00 в приміщенні актової зали четвертого корпусу Хмельницького університету управління  та права відбудеться зустріч з заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким та уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком у рамках програми «Діалоги про Україну». Поділитись —

23.10.2019 — 10:03
Президент провів зустріч з головою парламентської асоціації дружби «Японія – Україна»

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Японії зустрівся з головою парламентської асоціації дружби «Японія – Україна» Ейсуке Морі та членами асоціації.
Глава держави подякував за послідовну політику уряду та парламенту Японії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема в рамках міжнародних організацій, а також за широкомасштабну гуманітарну та фінансову допомогу з боку Японії для проведення структурних реформ.

23.10.2019 — 09:56
Поводження з ядерним паливом під контролем фахівців Хмельницької АЕС

Забезпечення безпеки поводження із свіжим та відпрацьованим ядерним паливом на всіх етапах його використання для безпечного та ефективного виробництва електроенергії з дотриманням міжнародних вимог і стандартів – основний напрямок роботи спеціалістів відділу ядерної безпеки (ВЯБ) Хмельницької АЕС. Під контролем досвідчених фахівців перебувають такі напрями, як контроль якості ядерного палива, проведення вхідного контролю палива, його належне зберігання, безпечне використання, виконання нейтронно-фізичних розрахунків, контроль відповідності вимогам нормативних та виробничих документів під час експлуатації, а також відправлення відпрацьованого ядерного палива.

23.10.2019 — 09:47
ТОП – 10 найбільш затребуваних вакансій Хмельниччини

З початку року понад 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості понад 61% (близько 18 тис.) вакансій було укомплектовано. Станом на 21 жовтня 2019 року у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічується 2,5 тис. вакансій.