Новини

10.10.2019 — 19:12
Хмельниччина в трійці областей з найменшими боргами по заробітній платі

Сьогодні під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександра Дехтярука відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

10.10.2019 — 17:17
Делегація Хмельниччини взяла участь у семінарі з питань підготовки переходу медичних закладів на нову систему фінансування

Сьогодні т.в.о. голови адміністрації Володимир Кальніченко разом з головою обласної ради Михайлом Загородним перебувають на Чернівеччині. Метою візиту є участь у навчальному семінарі для фахівців Чернівецької та Хмельницької областей з питань підготовки закладів охорони здоров’я до впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року.

10.10.2019 — 17:16
Хмельниччина – друга в рейтингу децентралізації

Кількість об’єднаних громад в Україні наближається до тисячної позначки.  Про це свідчать дані Моніторингу процесу децентралізації  та реформування місцевого самоврядування Мінрегіону. Хмельниччина в цьому рейтингу піднялась на другу сходинку.

10.10.2019 — 15:50
Маємо забезпечити особам з обмеженими можливостями комфортні умови життя, – С. Ткачук

9 жовтня під головуванням т.в.о. заступника голови адміністрації Сергія Ткачука відбулося засідання Комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при ОДА.

10.10.2019 — 14:08
Головне управління статистики інформує

Обсяг реалізованої промислової продукції у Хмельницькій області в січні–серпні 2019 року
У січні–серпні 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 28,9 млрд.грн.

10.10.2019 — 11:00
Обласні заходи з нагоди Дня захисника України

11 жовтня о 9.00 відбудеться покладання квітів до Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на майдані Незалежності. 14 жовтня о 14.30 запрошуємо хмельничан та гостей міста до кінотеатру «Планета» на безкоштовний перегляд фільму «Кіборги». 11-14 жовтня у м. Кам’янець-Подільський за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації проходитиме Теренова гра «Січовий Десант». Запрошуємо взяти […]

10.10.2019 — 10:28
Уряд створить Центр гендерних компетенцій у секторі безпеки і оборони, – Дмитро Кулеба

У секторі безпеки та оборони буде створений Центр гендерних компетенцій, який системно впроваджуватиме стандарти рівності чоловіків та жінок в одностроях.

Про це Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба заявив, виступаючи на форумі «Подвиг не знає статі», організованому МВС України за підтримки посольства Швеції в Україні та структури ООН Жінки Україна.

10.10.2019 — 09:46
МОЗ відмовиться від застарілих медичних довідок

Міністерство охорони здоров’я України планує відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що несуть в собі корупційну складову. З 9 по 15 жовтня команда Міністерства збирає пропозиції професійної медичної спільноти і громадян щодо дерегуляції та скасування застарілої медичної документації.

10.10.2019 — 09:34
Володимир Зеленський обговорив з аграріями впровадження земельної реформи в Україні

Президент України Володимир Зеленський обговорив з представниками аграрної галузі питання запровадження ринку сільськогосподарської землі в нашій державі та проведення земельної реформи. Зустріч відбулася в Офісі Президента України з ініціативи аграріїв. У ній взяли участь представники всеукраїнських аграрних громадських організацій, галузевих асоціацій, фермерських господарств із різних регіонів України, малих та великих аграрних підприємств.