Новини

15.11.2022 — 15:27
Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги відсвяткував 70-ти річчя з дня заснування

Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги днями відзначив 70-ти річний ювілей з дня заснування. З нагоди ювілейної дати привітати керівництво та медичний персонал прийшли заступник начальника ОВА Сергій Ткачук, голова обласної ради Віолета Лабазюк, народні депутати України Сергій Лабазюк, Сергій Мандзій, Микола Стефанчук, Юрій Заславський та Володимир Ватрас, представники Національної служби здоров’я України, релігійних організацій та інші запрошені.

15.11.2022 — 14:13
В ОВА презентували вільні виробничі площі та приміщення у Хмельницькій області

Сьогодні в ОВА відбулася презентація вільних виробничих площ та приміщень у Хмельницькій області, які можуть бути цікавими для потенційних інвесторів. Спікерами заходу виступили перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, директорка Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Катерина Савчук та директорка Департаменту економічного розвитку Олена Бохонська.

15.11.2022 — 11:38
Які професії будуть популярними після нашої перемоги?

Громадська організація Центр «Розвиток КСВ» та її напрям Future of Work у партнерстві з Державною службою зайнятості провели опитування щодо галузей та професій, актуальних сьогодні для перекваліфікації та потрібних для  відновлення України після перемоги.