Новини

05.03.2019 — 18:45
Обрано нового керівника Агенції регіонального розвитку Хмельницької області

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний взяли участь у черговому засіданні наглядової ради Агенції регіонального розвитку області. На порядку денному було єдине питання – обрання нового керівника Агенції регіонального розвитку області у зв’язку із поданою заявою про звільнення від попереднього очільника установи.

05.03.2019 — 18:03
Через дев’ять місяців в громадах України запрацюють 122 належні Центри надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

5 березня у м.Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей України підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) – компаніями NIRAS Sweden AB та SKL International.

05.03.2019 — 17:29
На Ізяславщині відзначили 75-річчя звільнення району від нацистських окупантів

5 березня на Меморіалі Слави в місті Ізяслав відбулись районні урочистості присвячені 75-річчю вигнання з міста  Ізяслав та Ізяславського району нацистських загарбників.

05.03.2019 — 15:03
В. Лозовий: Все найдорожче і найкраще, що є у житті людини, пов’язане з Жінкою

Сьогодні в гуманітарно – педагогічній академії відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня під назвою “Я просто жінка…..”. З вітальним словом до жінок Хмельниччини звернувся голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, який зауважив, що все найдорожче і найкраще, що є у житті людини, пов’язане з Жінкою.

05.03.2019 — 14:13
Глава Уряду: Представники місцевої влади мають захистити споживачів від необґрунтованих платіжних вимог

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної нарада з питань забезпечення населення централізованим теплопостачанням та формування тарифів на місцях.
Від Хмельниччини участь у селекторі взяли голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий,  начальник управління  житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Дашковський, заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук, керівники відповідних підприємств та організацій до компетенції яких відносяться вказані питання.

05.03.2019 — 10:26
“Дитяче серденько, живи!” – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» закликає долучитися до благодійної акції

З 1 по 30 квітня в Україні проходитиме благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом “Дитяче серденько, живи!”. Мета акції –  придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.

05.03.2019 — 09:22
Підсумки обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”

Зразки саморобних ігор та іграшок, історичні моделі, космічна та сільськогосподарська техніка, прилади радіоелектроніки та електротехніки –  всі ці яскраві експонати створили неперевершену атмосферу у виставковій залі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, де з 11 по 28 лютого 2019 року було проведено обласну заочну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” (далі – виставка-конкурс).

05.03.2019 — 09:08
Управління Держпраці: безпека працівника під час весняно-польових робіт першочергове завдання роботодавця

Весняно – польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні – квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і, майже, така ж частка транспортних робіт.
Все це об’єктивно збільшує вірогідність травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки та охорони праці і внаслідок неналежної організації робіт.