Новини

18.03.2019 — 22:15
Хмельницька АЕС стане пілотною в інтеграції Об’єднаної енергетичної системи України до європейської мережі ENTSO-E – Президент

Президент Петро Порошенко під час наради з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС в ході робочої поїздки до Хмельницької області акцентував на важливості реалізації проектів Енергетичного мосту  «Україна – ЄС» та добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС.

18.03.2019 — 16:31
Президент на Хмельницькій АЕС: Україна може увійти до пулу країн-виробників ядерних реакторів

Президент Петро Порошенко на нараді з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки відзначив, що реалізація проекту із виробництва обладнання та будівництва малих модульних реакторів в Україні стане поштовхом для нового технологічного розвитку країни.

18.03.2019 — 16:04
Зростає надійна зміна олімпійцям з Нетішина

Вихованці Нетішинської комплексної дитячо-юнацької школи ППО ХАЕС на другому етапі Всеукраїнських дитячих змагань  з фехтування на шаблях “Ліга Миронюка В.В.” у Миколаєві здобули комплект нагород.

18.03.2019 — 15:49
СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути пильними

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації: Про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого […]

18.03.2019 — 15:30
Українські АЕС мають бути забезпечені паливом вітчизняного виробництва – Глава держави

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості забезпечення українських атомних електростанцій паливом власного виробництва.

18.03.2019 — 15:16
Особистий прийом громадян є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення

З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, підвищення відповідальності керівників органів виконавчої влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування та розв’язання проблем, які спричиняють звернення громадян, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко провів особистий прийом громадян.Загалом посадовцем розглянуто 74 звернення, з них 68 стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування.

18.03.2019 — 13:10
Весняна посівна кампанія продовжується

На сьогоднішній день уже всі райони Хмельницької області приступили до проведення комплексу весняно-польових робіт, зокрема, посіву сільськогосподарських культур.
Всього посів сільгоспкультур здійснено на площі майже 50 тис. га.

18.03.2019 — 12:42
Відбулося онлайн-засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення 

15 березня Хмельницький обласний комітет забезпечення доступності у повному складі долучився до роботи чергового онлайн-засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

18.03.2019 — 09:43
19.03.19 відбудеться «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади» за участю керівника апарату облдержадміністрації О.Самолюк (11.00-12.00, зал селекторних нарад Будинку рад). 

19.03.19 відбудеться «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади» за участю керівника апарату облдержадміністрації О.Самолюк (11.00-12.00, зал селекторних нарад Будинку рад). Поділитись —

18.03.2019 — 09:35
До 2023 року Україна готова буде подати заявку на вступ у ЄС і НАТО – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що до 2023 року Україна готова буде подати заявку на вступ у Європейський Союз та НАТО.
«В 2023 році цілком реалістично розпочати переговори про вступ до ЄС і зробити так, щоб Україна отримала План дій щодо членства в НАТО», – заявив Глава держави під час спілкування з киянами. Він також зазначив, що питання про ПДЧ можливо порушити вже у грудні цього року на Лондонському саміті НАТО. Петро Порошенко також зауважив, що написав про це днями у листі до Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.