Новини

28.03.2019 — 19:33
Павло Розенко: Ми надалі будемо удосконалювати систему монетизації субсидій та проводити виплати, підвищувати рівень життя наших пенсіонерів через різноманітні пенсійні програми

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час зустрічі з представниками установ соціальної сфери області, що відбулася сьогодні в облдержадміністрації в рамках його робочої поїздки на Хмельниччину.

28.03.2019 — 19:25
З робочим візитом на Хмельниччині побував Павло Розенко

Сьогодні з робочим візитом Хмельниччину відвідав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Високопосадовець ознайомився з роботою закладів первинної ланки медицини у Старокостянтинові, побував у Центрі надання соціальних послуг “Прозорий офіс” Хмельницької міської ради та провів зустріч з представниками установ соціальної сфери області.

28.03.2019 — 16:18
Чергові здобутки наших спортсменів 

22 березня у нічному клубі «Малевич» (м. Львів) відбулася безпрецедентна подія в українському спорті. Так, вперше в історії виступи на міжнародній арені розпочала команда «Українські левиці», до складу якої увійшли найбільш титуловані представниці українського боксу. Вольова перемога, яку вони здобули над збірною Польщі з рахунком 5:2, засвідчила появу нового здорового й амбітного колективу.

28.03.2019 — 15:51
Обласний заочний конкурс «Омріяна юність» здобув своїх переможців

Доброю традицією Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді стало проведення обласного заочного конкурсу «Омріяна юність» серед учениць закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

28.03.2019 — 13:40
На Деражнянщині активно впроваджується президентська програма із реформування сільської медицини

Сьогодні на Деражнянщині відбулась урочиста подія, на яку довго чекали жителі Вовковинецької ОТГ, Городищенської сільської ради, Майдан-Чернелівецької сільської ради, Клопотівецької сільської ради та Гришковецької сільської ради – відкриття капітально відремонтованої Вовковинецької амбулаторії. Раніше це було приміщення колишньої початкової школи.

28.03.2019 — 11:46
Про припинення роботи обласної спостережної комісії

Відповідно до п.12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004р. №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» обласна державна адміністрація повідомляє про припинення роботи обласної спостережної комісії, створеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03.06.2013р. №167/2013-р «Про створення обласної спостережної комісії. Запрошуємо до участі […]

28.03.2019 — 11:21
Черговий успіх Андрія Коваленка

На чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, який проходив у м. Дніпро, відзначився майстер спорту Андрій Коваленко. Цей перспективний плавець з Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді у гострій конкуренції з гідними суперниками виборов дві нагороди: срібну медаль на дистанції 100 м та бронзову на 50-метрівці стилем батерфляй у юніорській віковій  групі.

28.03.2019 — 11:14
Відбулось засідання регіональної ради підприємців Хмельницької області

27 березня відбулось засідання регіональної ради підприємців Хмельницької області. У роботі засідання Ради взяли участь заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Андрій Грабовський та директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш.

28.03.2019 — 09:55
Проведено планове засідання комісії з питань ТЕБ і НС облдержадміністрації

27 березня під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося планове засідання комісії з питань ТЕБ і НС облдержадміністрації. На засіданні були присутні члени обласної комісії, керівники окремих відомств, установ області та інші запрошені.

28.03.2019 — 08:25
З 1 квітня в готелях обов’язково проектуватимуть універсальні номери, – Парцхаладзе

У новому ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» міститься обов’язкова вимога – при будівництві або реконструкції готелів проектувати не менше 10% житлових місць універсальними, які враховуватимуть потреби кожної людини, зокрема, осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Нова норма вступає в дію з 1 квітня 2019 року.