Новини

07.03.2019 — 15:24
Вадим Лозовий привітав жінок-військовослужбовців Старокостянтинівщини

Сьогодні в гарнізонному будинку офіцерів Старокостянтинівщини відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.
Привітати жінок-військовослужбовців та працівників Збройних Сил України з цим святковим днем завітали голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук, командири військових частин.

07.03.2019 — 13:05
Антирейдерський штаб продовжує свою роботу

7 березня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (Антирейдерського штабу).
На порядок денний було винесено розгляд питання щодо скарги Лампки Зігмудна Густава та рішення державного реєстратора про зміну керівника юридичної особи ТОВ “Лампка агро” та зміну складу підписантів.

07.03.2019 — 12:08
Староушицькі ліцеїсти – переможці фіналу конкурсу «Вчимось сортувати»

4 березня Київ привітно зустрічав делегацію з Хмельниччини – переможців фіналу екологічного конкурсу «Вчимося сортувати», організаторами якого є громадські організації «Український центр європейської політики» та «Україна без сміття» за підтримки Британського посольства в Україні.

07.03.2019 — 11:27
Запрошуємо до  участі у Регіональному Форумі «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей Сталого Розвитку ООН»

Початок заходу о 10.00, 21 березня 2019 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 65, приміщення Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Якщо Ви зацікавлені у впроваджені Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області, тоді запрошуємо Вас взяти участь в роботі Регіонального Форуму «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей Сталого Розвитку ООН» та підтвердити свою участь […]

07.03.2019 — 11:19
Освітяни-позашкільники та громадські активісти навчались написанню грантів

6 березня в облдержадміністрації відбувся тренінг “Активні громадяни” від Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Захід був реалізований ГО “Молодь за краще майбутнє”  спільно з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки управління молоді та спорту, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

07.03.2019 — 09:35
Марина Порошенко відвідала Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів

Чим живуть ліцеїсти та педагоги закладу, які мають досягнення, як вирішують проблемні питання, мала можливість ознайомитися дружина Президента України Марина Порошенко під час відвідин Славутського ліцею у ході робочої поїздки на Хмельниччину.