Новини

27.03.2019 — 18:08
Увага! Конкурс для студентів спеціальностей “Маркетинг” та “Економіка/Фінанси”

Ти студент навчального закладу України? Ця інформація для тебе! Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання! Гарна новина, наразі існує дві премії, в залежності від спеціалізації навчання. Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами і завданням можна […]

27.03.2019 — 16:33
Повноваження щодо поводження з побутовими відходами остаточно закріплені за місцевим самоврядуванням, — Зубко

Повноваження щодо поводження з побутовими відходами остаточно закріплені за місцевим самоврядуванням. Це стосується формування тарифів для населення на вивезення, переробку і захоронення побутових відходів; розроблення схем санітарної очистки; відведення земельних ділянок для будівництва заводів з переробки; рекультивація старих полігонів тощо. Прозорий тариф має дорівнювати якості послуги. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття Урядом відповідної постанови.

27.03.2019 — 15:28
В Департаменті АПР обговорили питання комплексу весняно-польових робіт та програм державної підтримки у 2019 році

26 березня Мінагрополітики провело skype-конференцію з питань комплексу весняно-польових робіт та державної підтримки у 2019 році. В ній взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Вадим Конончук та інші запрошені.

27.03.2019 — 15:01
Комісії із соцстрахування підприємств мають право перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування

Як зазначають в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області, комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам.

27.03.2019 — 14:00
28 березня 2019 року 0 13.40 год. у Будинку рад, сесійна зала відбудеться  зустріч Віце-прем’єра – міністра України П. Розенка з керівниками обласних установ соціальної сфери, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів, директорами територіальних центрів з надання соціальних послуг, будинків-інтернатів для пристарілих та осіб з інвалідністю, соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, керівниками соціальних підрозділів ОТГ.

28 березня 2019 року 0 13.40 год. у Будинку рад, сесійна зала відбудеться  зустріч Віце-прем’єра – міністра України П. Розенка з керівниками обласних установ соціальної сфери, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів, директорами територіальних центрів з надання соціальних послуг, будинків-інтернатів для пристарілих та осіб з інвалідністю, соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, керівниками […]

27.03.2019 — 10:37
«АРТперетин. Єгоров. Ройтбурд. Гусєв. Відкрита майстерня» в Хмельницькому обласному художньому музеї

Протягом трьох весняних місяців Хмельницький обласний художній музей здійснює освітньо-виставковий проект «Арт-перетин. Єгоров. Ройтбурд. Гусєв. Відкрита майстерня», що реалізується за підтримки програми CultureBridge та фінансується Європейським Союзом.

27.03.2019 — 09:44
Пожежна безпека на виборчих дільницях

Триває передвиборча компанія кандидатів у Президенти. З метою забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях, управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації наголошує на виконанні заходів пожежної безпеки.

27.03.2019 — 09:39
Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації відбудуться 7 травня 2019 року. Початок зборів о 10-00 годині. Місце проведення: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад, мала сесійна зала. При собі мати документ, що засвідчує особу. До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є: […]